Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az új tervezet...

Mi a véleményed az új tervezetről ami a szociális temetésekről szól?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 09:45
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Én azt nem értem vele kapcsolatosan, hogy miért kell "szegény" parcellát kialakítani hozzá. Miért nem lehet a sorban következő helyre temetni.
2013. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is megalázónak tartom. Viszont szerintem ilyen parcella eddig is volt, legalábbis nálunk városon külön rész van, ahol csak hajléktalanokat meg hasonló szegény embereket temetnek, tiszta gaz az egész, korhadó fejfákkal.
2013. máj. 16. 12:05
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Én ugyan falun lakom, de nálunk ilyen nincs. Hála Istennek. Itt is van köztemetés, de nem ilyen megalázó módon. Nem is szeretném, ha lenne.
2013. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én igazából azt nem értem, hogy miért ragaszkodik mindenki a méregdrága temetésekhez, koporsókkal meg mindennel. Sokkal humánusabb, praktikusabb egy hamvasztás majd szórás, és én szerintem maga a szertartás is sokkal szebb. Gondolok itt arra, hogy nem kell azt nézni, ahogy idegen emberek erölködve berakják a koporsót egy gödörbe. És humánusabb, mert azért mégsem az van az ember fejében, hogy szétrágják a giliszták odalent.
2013. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Orbán Viktor ása el magát!
2013. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!