Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket zavarna, ha egy...

Titeket zavarna, ha egy multikulturális társadalomban kellene élni?

Figyelt kérdés

Például a munkahelyen a főnök egy new york-i zsidó, a közvetlen kollégák románok, magyarok, arabok, a beosztottaid pedig cigányok, bangladesiek, szomáliaiak.

Hazamegy az ember, balról a szomszédja egy pakisztáni, jobbról pedig egy nigériai család.


Tegyük fel nyelvi akadályok nincsenek, a főnökkel angolul folyik a kommunikáció, a többiek tudnak magyarul.


2013. ápr. 30. 23:33
1 2 3 4
 1/31 Komplikato ***** válasza:
72%
Ezt szerintem csak egy rögzült "meg nem érteni akarás" intézheti el valakinél, hogy képtelen legyen rá. Szerintem simán bevállalnám. :D
2013. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Én így képzelem el Budapestet a jövőben.
2013. ápr. 30. 23:37
 3/31 anonim ***** válasza:
63%

Az ilyen nem működik a valóságban.Ezt megálmodták és próbálták megvalósítani , ami nem sikerült.

Csak a bűnözési ráta növekedett Európában ez miatt.


A pakisztáni család erkölcstelennek tartana, vagy prostituáltnak az életmódod miatt ,vagy mert nem hordasz fejkendőt.


Engem zavarna , nem szívesen élnék ilyen közegben.

2013. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam Londonban már megvalósult valami ehhez hasonló.
2013. ápr. 30. 23:39
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Én településemen is nagy a "multikulti"... itt a jó idő, az utcán van az összes cigány...
2013. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Komplikato ***** válasza:
53%

"Én így képzelem el Budapestet a jövőben."


Kevesebb Gáspár Andris-t kéne olvasnod. :D

2013. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Komplikato ***** válasza:
44%

"Csak a bűnözési ráta növekedett Európában ez miatt."


Ehhez képest valaki mondta, hogy Angliában újság írta, hogy Londonban a bűncselekmények 20%-át bevándorlók csinálják. Erre persze "Na ugye!" reakciót váltott ki egyes egyedekből a dolog szépséghibája, hogy London lakosságának fele bevándorló, ergo a maradék 80%-ot a maradék 50% törzsgyökeres brit követte el ... mivel ugye pont ők nem melóznak, hanem segélyen lógnak és helyettük melóznak a bevándorlók. Igaz ez ottani körülmények miatt van, tehát máshol nem biztos, hogy ez ilyen lenne. Sőt.

2013. ápr. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%

Meg , erőszakkal ,totál szegregált módon.Az angolok elköltöznek onnan ahova sok bevándorló megy és utálják őket.


Ha megnézed az USA-ban is eléggé szegregálva élnek az etnikumok.


Nem nagyon működik ,hogy például pakisztániakat akiknek középkori a gondolkodásúk , beteszed őket a modern Európába. Több lesz a kár , mint a haszon.


Viszont , a kelet-ázsiaiak (kínai , japán , koreai) ,nekik "kompatibilis" a kultúrája az európaiakkal ,tehát érvényesül az "élni hagyni" elv.

2013. ápr. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
49%

Engem már most is zavar.


Nem beszélve arról, hogy én a magyarok egoista kultúráját is teljesen idegennek érzem magamtól, szóval nem kellenek ide meg dzsárók sem, hogy multikulti legyen itt.

2013. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%
Na, még Komplikato bebizonyítja itt a végén, hogy a kenyai, nőerőszakoló kecskepásztor meg a vályogvető, gépkarabélyos pakisztáni menekült csak kultúrát és tiszteletteljes viselkedést hoz nekünk ide Európába, mert mi mocskos őslakosok csak a bűnözéshez és a naplopáshoz értünk, szegénykéknek pedig éjjel-nappal dolgozniuk kell helyettünk, miközben mi csak recskázunk.
2013. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!