Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tudom eldönteni, melyik...

Nem tudom eldönteni, melyik oldalra álljak. Hol lenne a helyem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet idén betöltöm a 18-at, jövőre meg ugye választások. Ha belegondolok, nem tudom eldönteni, kire szavazzak, Fidesz vagy Jobbik? Van jó érvem mindkettő mellett, talán a Jobbik mellett több, de ugye amit 8 év alatt a szocik tönkretettek, azt 4 év alatt nem lehet helyrehozni, ezért adnék még egy esélyt a Fidesznek is.
2013. ápr. 25. 02:29
1 2 3
 21/24 MolotovPunk ***** válasza:

Konkrétan melósként érzem a bőrömön fid rossz kormányzását.Nem érdekelnek a statisztikai adatok,mert nagy részük mese.

Rosszabbul élek.

Azért az MSZP kicsivel is,de jobban pártolta a munkásosztályt,még ha ők is rengeteg hibát követtek el.

Pótlékokban is többet adtak meg úgy ám blokk több joga volt a melósnak.Adórendszerük is jobb volt.


Még valami:Attól,hogy a fid nemzetinek vallja magát és nem privatizál és eldönti,hogy ki magyar és ki nem még nem lesznek nemzetiek.Főként amiket tesznek szegényekkel,minden az csak nem nemzeti.

2013. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én még mindig azt mondom, hogy akár MSZP, akár FIDESZ, mindegyik csak kárt okozott!


És jól mondja Molotov!

Nem a statisztikai adatokat kell nézni, ki tudja, mi igaz belőle!

A saját bőrünkön tapasztaljuk, hogy egyre rosszabb minden!

Nem tudom, a kettő közül melyik a rosszabb, de egyik sem érdemli meg a kormányzást!

Én mindenképpen vérfrissítést javasolnék a parlamentbe!

2013. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb a Jobbikban, hogy kelet felé nyitna, amit a többi párt nem tesz!

Ajánlom mindenki figyelmébe ezt a videót 10:00-tól 12:05-ig...

http://www.youtube.com/watch?v=cr9Fr-y-5CM

Az iráni nagykövet beszél arról, hogyan segítenének ki minket a válságból!

2013. ápr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

23-as, Orbán is nyit kelet felé! 2011 őszén ment is keleti körútra. Még kritizálva is volt, hogy mit keres pl Szaúd-Arábiában, holott üzletet ment kötni keletre...


Irán meg... hát az a baj, hogy necces, mert embargó van, és még a baráti országok sem nagyon tudnak legálisan vele kereskedni (olyanoktól hallottam, akik kereskednének, de nem igazán tudják megoldani). És a nyakamat teszem rá, hogy egy iráni üzletelésből az EU megint nagy balhét csinálna!


"Azért az MSZP kicsivel is,de jobban pártolta a munkásosztályt,még ha ők is rengeteg hibát követtek el.

Pótlékokban is többet adtak meg úgy ám blokk több joga volt a melósnak.Adórendszerük is jobb volt."


AZ MSZP olyan szociális juttatásokat adott meg, amiket hitelekből fedezett, aminek a mai rossz gazdasági helyzet a következménye. És mellette lényegében nem is foglalkozott a kis- és középvállalkozásokat (amik termelik a kersletet, a kereslet meg ugye teremti a munkahelyeket), és a munkahelyteremtéssel.


Igen, jó érezni a kisebb terheket, de nem mindegy, hogy hogyan, és az a baj, hogy az összes szoci kormány és politikus NAGYON ROSSZUL kormányzott, még ha te melósként azt is érzed, hogy jobb volt. :(

Ez olyan, mint mikor a feleséged felvesz hitelt, és abból veszi a kaviárt, de aztán gáz van, mikor vissza kell fizetni, mert még a kenyeret sem tudod megvenni szinte, csak ha még jobban eladósítod magad. Ez volt most állami szinten. El sem tudnám képzelni, mi lett volna, ha az MSZP marad kormányon. 8 év alatt hihetetlen sokat nőtt az államadósság...


Ja, és az egykulcsos adó bevezetését az MSZP is nagyon akarta! Volt egy oylan időszak a magyar politikában, amikor szinte mindegyik párt vállszélességgel kiállt mellette - csak megjegyzem.

2013. ápr. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!