Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tudom eldönteni, melyik...

Nem tudom eldönteni, melyik oldalra álljak. Hol lenne a helyem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet idén betöltöm a 18-at, jövőre meg ugye választások. Ha belegondolok, nem tudom eldönteni, kire szavazzak, Fidesz vagy Jobbik? Van jó érvem mindkettő mellett, talán a Jobbik mellett több, de ugye amit 8 év alatt a szocik tönkretettek, azt 4 év alatt nem lehet helyrehozni, ezért adnék még egy esélyt a Fidesznek is.
2013. ápr. 25. 02:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%

Szavazz a Jobbikra!

A Fidesznek nem mindegy mennyivel nyer, szal ha azt látja, h a Jobbik jön fel, ők meg süllyednek akkor megint átvesznek majd javaslatokat a Jobbiktól.

2013. ápr. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
Jobbik.
2013. ápr. 25. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%
Jobbikra.
2013. ápr. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%

Mit akarsz valójában?

Nagyobb népképviseletet?

Nyíltabb kivizsgálását a mutyiknak?

Racionálisabb, radikálisabb kormányzást minden területen?

Nagyságrendekkel alacsonyabb függést a háttértől?

Élénkebb keletre nyitást?

Gyorsabb gazdaságszerkezeti átalakulást?


Ezeket és hasonlókat válaszolj meg magadnak, és gondold végig kiben bízhatsz.

2013. ápr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

Semmiképpen ne a Jobbikra!

Olvass minél több információt minden oldalról. Ne csak magyart, hanem külföldieket is. Főleg gazdasági kérdésekről.

A nagyobb tájékozottság segíthet eldönteni a véleményed kialakításában.

2013. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
14%
Hallgass az előttem lévőre, én olvastam, külföldön is utálják a cigányokat mint a szart;)
2013. ápr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
12%

Mi lesz szegény mszmpé utódpártjaival?

Közülük is választhatnál.

2013. ápr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%

"Semmiképpen ne a Jobbikra!


Na mikor már valami így kezdődik az a valódi antidemokratikus kirekesztő rasszista és náci.

Villan a fogfehérje!


"Olvass minél több információt minden oldalról.

Ebben egyetértünk , a neten van lehetőséged tájékozódni.


"Ne csak magyart, hanem külföldieket is.


Ez hazugság, a külföldnek az érdekei szerinti véleménye van mindenről és nem érdekli az igazság. Most most mi a kézenfekvő? Hogy maguk pld az Eu s képviselők mindennek utána néznek vagy hogy a magyar bali oldal tüzeli az infóival?


"Főleg gazdasági kérdésekről.


Igen, főleg a Jobbik gazdasági elképzelései a legjobbak, csak nézz utána bátran. Teljesen magyar elkötelezettségű a magyar gazdaság adottságaira kihegyezve van eltervezve.

Nem neoliberális hanem újkeynseni felfogásban, de modernebb sokkal, hiszen a neoliberalizmus éppen manapság hasal nagyot a világban.


"A nagyobb tájékozottság segíthet eldönteni a véleményed kialakításában.


Igen ez szükségszerű.

Nézd meg hogy kik privatizáltak a legtöbbet apróért, hogy kik csinálták eddig a legnagyobb államadósságokat, kik szolgáltatták ki a magyarokat a külföldnek, kik akarnak betiltani teljesen antidemokratikusan pártokat, kik nek kik a hátterei mé mit csinálnak a világ más részén.

Ne higgy senkinek, még nekem sem hanem győződj meg magad.

2013. ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%

"Mi lesz szegény mszmpé utódpártjaival?


Amit megérdemelnek.

2013. ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
37%

Hát ,ahogy hallom jó néhány Corvinus hallgatót lenyűgözött a Jobbik , pedig az nem kisegítő iskola ,hanem az egyik legjobb egyetem Magyarországon.


Én régebben baloldalibb voltam ,de rájöttem ,hogy a magyar baloldal milyen és köszönöm ebből nem kérek.


Csak a Jobbik.

2013. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!