Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek olyan...

Mi a véleményetek olyan emberekről, akik 4 évente máshogyan szavaznak, másik oldalra? Elvtelenek? Köpönyegforgatók?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 17:15
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Van pár ilyen ismerősöm, akik 2010-ben fröcsögve, utálkozva beszéltek az MSZP-ről meg az egész baloldalról, istenítették a Fideszt. Most ugyan ez a helyzet, csak fordítva. Nem tudom az ilyet megérteni. Én mindig is jobboldali elveket vallottam, soha nem tudnék a másik oldalra szavazni, bármilyen rossz is a jobb.
2013. febr. 26. 17:17
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tele van az oldal ilyen emberekkel, reméljük mindannyian jól fognak érvelni.
2013. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Politikusoknál őket neveznénk reálpolitikusoknak. Nem ideológiák alapján határolódnak el bizonyos dolgoktól, hanem az aktuális érdekük alapján döntenek. Ez így teljesen normális.
2013. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Én a Fideszre szavaztam 2010-ben, de nagyon megbántam , vártam a reformokat , fellendülést , jobb létet.Erre mi történt?Csak lefele a lejtőn.


Volt időszak amikor vonzottak a baloldali értékek de mára teljesen megundorodtam tőle.


Számomra egyetlen alternatíva maradt , a Jobbik.

Én rájuk fogok szavazni.70 éve nem volt valódi nacionalista kormányunk.

2013. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Csak a Fidesz nem jobboldali elveket vall. Azért, mert te süket vagy és ha fát hasogatnak rajtad, akkor is kitartasz, azért más már gondolkodhat egy kicsit.
2013. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 eNerdzsy ***** válasza:
100%

A mindenkori ellenzéknek sokkal könnyebb híveket szerezni mert következmények nélkül ígérhetnek bármit, ócsárolhatják azt ami jelenleg van, (amiben persze mindig lehet hibát találni).

Az említett ismerőseid talán túl hiszékenyek és nem jöttek még rá, hogy ellenzékben ígérni fűt-fát, kormányt alakítva pedig mást csinálni - ez a politika egyik fő jellemzője.

2013. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondolsz, hogy az illető ideológiai beállítottsági semmit nem változott, hanem az adott párt fordult el tőle és ezért szavaz máshova???


(Ismerek én olyan magyar pártot amelynek az elnök anno a Liberális Internacionálé alelnöke volt 8 évig, pártja meg ennek a pártszövetségnek a tagja volt. Ma ez a párt a konzervatív Néppárt tagja.)

2013. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha mindenki ugyanarra szavazna mindig, akkor az lenne az eredmény, hogy mindig ugyanazok lennének hatalmon, mindig ugyanazok lennének ellenzékben. Ez rövid úton odavezetne, hogy az ország békésen vagy nem békésen, szépen kettészakadna.
2013. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Dick Esmen ***** válasza:
Nem,csak buták(mármint a politikához). Elfelejtik hogy a másik is ugyanazt csinálta.
2013. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez se nem butaság, se nem elvtelenség. Normális ember nem "oldalra" szavaz, hanem annak a politikai programjára.


Csak annyi hogy a rendszerváltás óta nincs egy olyan párt amelyik ne csak a saját zsebét tömné, meg ráadásul csak ugyanaz a két oldal váltogatja egymást.


És ez mondjuk tényleg gáz, hogy az emberek memóriája elég rövid ideig tart, ha politikáról van szó. És ilyen szempontból én is kezdek a Jobbik felé hajlani, nem a zsidózás, meg cigányozás miatt, csak ideje lenne a rajtunk élősködő politikusokat kitakarítani, kezdve az Orbán-Gyurcsány-Bajnai félékkel.

2013. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!