Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazol mindíg a jobb...

Miért szavazol mindíg a jobb oldalra, mint én?

Figyelt kérdés
1990:KDNP.1994:MDF.1998:FKGP.2002:Fidesz,tovább nem mondom,de balra ,libra Soha.
2013. febr. 19. 21:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Mert szerettél volna igazi rendszerváltást, és nemzetileg büszke Magyarországot.
2013. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%

És 2006 és 2010? Elvesztetted a szavazati jogod? :D


balról már mindent lenyúltak, a szabadelvűek már beépültek, beszivárogtak, a remény marad utoljára. Győzzön a tisztesség, az igazság, a valódi demokrácia, ahol szabadon kritizálhatok bárkit, mert a kritika viszi előbbre a világot.

2013. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%

Én azért szavazok jobbra mert a baloldali értékek mindig távol álltak tőlem.


Egy jó erős gazdaság és egy jobboldali kormány kellene.


És nem kamu jobboldali mint a Fidesz.


Én is Fideszes voltam de már átpártoltam a Jobbikhoz.

2013. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
2002 Béla vagy György napon fenekemre égett a vén Skoda ülése.Azt mondták:emeszpé.Megálltam az út mellett,tábort vertem egyedül és megittam négy liter bort,amit a győzelemre való tekintettel hárman ittunk volna meg,közben szólt a Feró féle Ricse.Megmaradtam,másnap délután jutottam haza.2006-ban már józanabbul fogtam fel a dolgokat,amikor Állat győzelmét bejelentették,a kertemben dolgoztam.2010-ben meg szavazás után sajgó derékkal,vízszintesben vártam hogy az egyetlen egyéni jelölt nyerjen...
2013. febr. 19. 21:37
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

" Győzzön a tisztesség, az igazság, a valódi demokrácia, ahol szabadon kritizálhatok bárkit, mert a kritika viszi előbbre a világot."


No'iszen: Fidesz meg a Jobbik, és a demokrácia. Ma is jót nevettünk... :)

2013. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%

5.


Hát az MSZP sem volt épp demokratikus.Ők biza szerettek "nosztalgiázni" , néha.

2013. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 bumbi02 ***** válasza:
73%

Felelősségteljes, felnőttes gondolkozás, hogy előre elhatárolódok valamitől, amit nem is ismerek. Balra, libra soha... Mondanám hogy örülök hogy ilyen választópolgáraink vannak, de nem, nem örülök neki. Annak meg főképp nem hogy még büszke is vagy rá.


Ez olyan mintha azt mondanám, hogy nem fogok soha se mozzarellát enni, mert láttam olyat, aki már evett trappistát és nem ízlett neki, és ugye az is sajt, meg a mozzarella is, így hát sajtot sose.

2013. febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"1990:KDNP"


Naaaa. Ezek után vegyelek komolyan?

2013. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%

Nem ismeri a ball,libet? 40 év szocializmus neked semmi?

Ki akarná ezeket vissza, nem ezért volt a rendszerváltás?

2013. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja mert a Fidesz véletlenül sincs tele volt MSZMP és KISZ tagokkal. :) Ne viccelj már! Lassan a Fideszben vannak a legöregebb tagok. Nekem se narancsos se vörös kommunista nem kell.
2013. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!