Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz, hogy már több...

Mit szólsz, hogy már több mint 1 millióan írták alá a rezsicsökkentést?

Figyelt kérdés

[link]


Te is köztük vagy?


2013. ápr. 21. 18:39
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
87%

"akárhogy is nevetünk a számokon, Bajnai és szövetségi rendszere mszpvel együtt, eddig még egy átlagos budapesti kereszteződést se tudott megtölteni ..."


A Fidesz nagygyűlésen 2002-ben sok százezren voltak. Aztán mégis buktak, mégpedig azokkal szemben maradtak alul, akik "egy átlagos budapesti kereszteződést sem tudnak megtölteni". Szóval ennyire számít, hányan járnak demonstrálni egy párt mellett. Sosem voltam még egyetlen párt rendezvényén sem, de mindig a baloldalra szavaztam. Ja, és 30-as fiatal vagyok ;)

2013. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Ettől még a Békemeneten mindig legalább 10X annyian vannak, mint a Millán, kedves balos! :))
2013. ápr. 21. 20:23
 23/41 A kérdező kommentje:
*vannak=vagyunk :)
2013. ápr. 21. 20:23
 24/41 anonim ***** válasza:
24%

Forog még egy egymilliós szám a politikában. A MILLA, ők erről a millióról el is nezvezték magukat, és ezen a néven politizálnak. Viszont néztem a facebook oldalukat, csak kicsivel több mint százezren vannak.

Szóval, én nem kétlem, hogy ebben az országban akár akadna többmillió ember is, aki ezt aláírná, egyáltalán valaki miért ne írná alá. Akkor, hogy lehet ebbe a számban kételkedni, amúgy is, ha erről nyilatkoztak, akkor ezt igazolni is tudniuk kell, egyébként nagy beégés, ha nem tudják bemutatni az aláíróíveket. Az politikai bukás. Én egyszerűen azon csodálkozom, hogy csak ennyien írták alá, az után, hogy szinte elviselhetetlen mértékig emelték nem is olyan rég a rezsiárakat, még a Fidesz általi rezsiár-befagyasztás előtt.

2013. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Na és miről szólt a békemenet?

Elénekelték a himnuszt meg Orbánt éltették és lefikázták a tüntető fiatalokat akik beszédet tartottak.

Csak azt viszont elfelejtették a Fidesz hívek hogy azt olvasták fel a diákok amit Orsós mondott 20 éve.

És akkor hőzöngtek,idióták.

Magyarország teljesít a legrosszabbul a térségben.

Erre veritek a melleteket?

A magyar média cenzúra alatt van,ha külföldi sajtót olvasnátok akkor felnyílna a szemetek (na jó dehogy XD)


És arra miért nem gyűjtöttek aláírást hogy lenyúlhatják-e a magánnyugdíj megtakarításokat?

2013. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Jaj hagyjuk már ezt!

A Mnyp a legnagyobb államadósság generátor volt, továbbá az a pénz NEM a tied!

Az állami nyugdij a biztos!

A Fideszt nem fogjátok megszorongatni, kár a gözért!!

2013. ápr. 21. 20:41
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem az enyém hanem a mienk volt.

És hol van neked arról adatok hogy az volt a legnagyobb állam adósság generátor?

"Az állami nyugdíj a biztos"....

Ugyan már dehogy biztos,sok mostani 30-40 éves örül ha majd kap nyugdíjat.

Vannak ezek a a hitelminősítők itt 1-től 10-ig vannak a pontozások.(Egyes a legjobb a tizes a legrosszabb)

És a legtöbb hazai magánnyugdíjpénztár ilyen 3-4-5-ös besorolású,a magyar állam viszont 8-9-10-es besorolású (2010-es adat)Tehát sokkal rosszabb a Magyar állam besorolása.

2013. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
11%
Valaki írta Győrben 7500an írták alá való igaz 2 héttel ezelőtt ... Vagyis 3 hét alatt jött össze 7500 aláírás .. egy 130 ezer fős városban ez nem rossz arány, lakosság 5-6% ennyi idő alatt nem rossz teljesítmény.
2013. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ettől még a Békemeneten mindig legalább 10X annyian vannak, mint a Millán, kedves balos! :))"


Nem érdekel, hányan voltak a Békemeneten a határon túliakkal és a megvásárolt, közpénzen idebuszoztatott lengyelekkel együtt. Mint fentebb írtam, tudom, hogy a Fidesz-pártiak mindig is többen demonstráltak az utcán, de a szavazófülkében a csendes, nem hőzöngő polgárok szavazata is számít. És ez a lényeg, valamint az, hogy a Fideszt olyan pályán kell legyőznünk, ahol a szabályokat Orbánék saját maguk javára írták meg.

2013. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

"A Fideszt nem fogjátok megszorongatni, kár a gözért!!"


Minél magasabb a ló, annál nagyobbat lehet róla esni - pofára.

2013. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!