Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz, hogy már több...

Mit szólsz, hogy már több mint 1 millióan írták alá a rezsicsökkentést?

Figyelt kérdés

[link]


Te is köztük vagy?


2013. ápr. 21. 18:39
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként ezt az egymilliót sem tudom komolyan venni, ugyanis az adatok valódisága és tényleges mennyisége ellenőrizhetetlen, a Fidesz médiája pedig egyre szemtelenebbül hazudik, és fényezi a kormányt.
2013. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
90%

Rezsicsökkentés mellé adóemelések jönnek majd!

Szépen hangzik ez a "Több marad a polgárok zsebében" szöveg, de azt ne gondoljátok, hogy az államnak olyan jól megy, hogy ezt csak úgy ajándékba oda adják nekünk!

Valahol vissza kell hozniuk, vagy becsődöl az ország!

Ez egy nyílt kampány, semmi más! Néphülyítés!

2013. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nagyjából ugyanaz, mint a Kétfarkú Kutya Párt programja: örök élet, ingyen sör."


Nem szervezünk meg egy aláírásgyűlést? Lenne támogatottsága és az EU az IMF, de még ENSZ se állhat az örök élet és ingyen sör útjába! Minden igaz hazafinak ez alanyi jogon jár!

2013. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
10%
Én aláírtam.
2013. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Az aláírás mellett minden adatot meg kell adni, ami egy személyt hitelesít.

Tehát aláírás lakcím személyi igazolvány száma, ennyi információval szerződést is lehet kötni. Ennyi információ hitelesít egy embert.

2013. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
58%
Jó, szerződésekhez kell két tanú, aki igazolja, hogy valóban az írta oda a nevét, de olyan aláírásgyűjtő ívet nem láttam még, ahol minden aláíráshoz kellett volna két tanú.
2013. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy jött ki ez a szám, Győrben 7500-an írták alá a hivatalos adatok szerint.
2013. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez már vicc. Tökre az 50-es évek stílusa és gyakorlata. Akkor kellett ilyen értelmetlen, a párt melletti kiállást szimbolizáló felhívásokat aláírni. A másik megjegyzésem, amit írt már valaki, hogy miért is hinném el. Bemondtak most 1 milliót, de bemondhattak volna 3-mat is. Ki hitelesíti? Ki ellenőrzi? Vagy van, aki még egy szavukat is elhiszi? Egyébként azért is képtelenség az 1 millió, mert azt infrastrukturálisan se igen lehet így lebonyolítani. Én sehol nem láttam, hogy tömegek álltak volna sorban az utcán, hogy aláírják, és itt a környezetemben sem észleltem semmilyen mozgósítást.
2013. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdésem lenne. Ugye tény, hogy ezt 1 millióan írták alá ill. az is, hogy 2002-ben a Kossuth téri nagygyűlésen 2 millióan voltak. A nagygyűlők másik fele hol van?!?!?!?!


HALLANI AKAROM, HOGY 30 TRILLIMILLIÓAN ÍRTÁK ALÁ!!!

2013. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
17%
akárhogy is nevetünk a számokon, Bajnai és szövetségi rendszere mszpvel együtt, eddig még egy átlagos budapesti kereszteződést se tudott megtölteni ...
2013. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!