Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor nem értek egyet a...

Amikor nem értek egyet a fidesszel miért sütik rám egyből hogy szoci ballib vagyok?

Figyelt kérdés
Mikor független vagyok.
2013. ápr. 21. 10:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10-es ha van egy Orbános kérdés, akkor mi a francért kellene Gyurcsányt odakeverni? Ha van Gyurcsányos kérdés, a véleményét ott kell elmondania. Eszement ez a logika.
2013. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%

"10-es ha van egy Orbános kérdés, akkor mi a francért kellene Gyurcsányt odakeverni?"


29-es (aki volt már 28-as is) stílusát ismerheted :)

2013. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Andizsuzsi ***** válasza:
94%

"ha nem mocskolod Orbán Viktor mellett gyurcsányt is, akkor jó hogy ballibnek hiszünk!

ha független vagy akkor a baloldalt is mocskold, ha nem mocskolod akkor te egy álfüggetlen de valójában libbolsi vagy!"


Gratulálok. Elég szomorú, hogy itt tartunk, hogy annak alapján ítélik meg egyesek a másikat, hogy kit hogyan mocskol. Ezért voltam én már itt zsidó, cigány,libsi, sőt még jehovista is, mert nem vagyok hajlandó mocskolódni.

2013. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 acelsziv ***** válasza:
91%
Andizsuzsi: Erről beszéltem az előbb. Amilyen a párt, olyanok a birkái is.
2013. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Andizsuzsi ***** válasza:
91%

"Mert Orbánt mocskoltad már sokat"


Én????

2013. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%
29-es egy troll, akinek elgurult gyógyszere! Szerintem gázkamramérnök, alias kirájhekker reinkarnációja. Miatta ne húzzátok fel magatokat :)
2013. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Kirájjhekker már rég korcsozott és felakasztott volna mindenkit hibás nyelvtannal kifejezve.
2013. ápr. 21. 13:32
 18/23 anonim ***** válasza:
96%

Kérdés, hogy hogyan nem értesz egyet a Fidesszel. Gondolkodva vagy a nélkül. Általában akik mindenféle szólamokat puffogtatnak, a nélkül hogy gondolkodnának azokra sütik kapásból, hogy szoci ballib. Mert a leginkább megvezethetőek azok, akik elhiszik még nekik, hogy képesek bármire is ezért az országért.

Én észérvekkel igyekszem kritikát gyakorolni, rám még nem sütötték ezt a jelzőt.

2013. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
17%

" Mert a Fidesz sikeresen megteremtett egy közös ellenségképet. Nem értik meg, hogy jobboldali értelmes emberek is kritizálják az Orbán-kormányt. Ezt nem tudják és nem is akarják felfogni, mert könnyebb elhinni, hogy csak a "szoclibeknek"/"libsi kommunistáknak" nem tetszik ez."


ezért is fognak nagyot koppanni, amikor a statisztikával ellentétben a következő választásokat nem a szájízükhöz igazítják majd. aztán majd megyünk vissza megint az mszphez, mert ugye nem szeretjük, ha narancsok viszik államcsődbe az országot, a vörös szebb szín.


"Nézd meg a mai politikai pártokat. Kétszínűek, uszítók. Ez a nyomorult hozzáállás: "ha nem velünk vagy, akkor ellenünk"

Egy párt követői általában ugyanolyanok, vagy egy fokkal rosszabbak, mint maga a párt. Most már érted? Azzal, hogy felülemelkedtél az egész hülyítésen azt mutatod, hogy te nem vagy ennyire idióta. Egy épelméjű ember nem végletekben gondolkodik, hanem fokozatokban. De ezt a párt birkái nem értik, nem is érthetik. Ezért sorolnak téged ide-oda"


ezt már észrevettem bayer 1-2 idióta beszólogatásában. amikor pl levonták a konlúziót abból, hogy aki húsvétkor tüntet az enm keresztény, tehát csak anarchista lehet. képtelenek elviselni ha valakit enm lehet megfogni és beskatulyázni.


"Gratulálok. Elég szomorú, hogy itt tartunk, hogy annak alapján ítélik meg egyesek a másikat, hogy kit hogyan mocskol. Ezért voltam én már itt zsidó, cigány,libsi, sőt még jehovista is, mert nem vagyok hajlandó mocskolódni."


sajnos ez a magyar átlag, gondolom már sejtjük, miért lett hirtelenmagyar 2010ben a 2/3. az a baj, hogy demokráciát nem lehet infantilis szavazótáborra alapozni.

2013. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 acelsziv ***** válasza:
81%
A véleményem valamennyi pártra vonatkozik. Mert, ha a baloldalt bírálod, akkor az ottaniak ugyanúgy lehúzzák a keresztvizet rólad, mint a jobbosok. Csak ott nem szoclibnek, hanem orbánsegg -nyaló, fasiszta, neonáci és egyéb jelzőket kapsz. A mai politikai életben egyik párttól sem lehet semmi jót várni, mert mind azon a szinten vannak, amit korábban leírtam.
2013. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!