Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj Bajnai Gordonnal?

Mi a baj Bajnai Gordonnal?

Figyelt kérdés
Aki azt mondja, hogy nem kell Bajnai, mi volt vele a baj?

2013. ápr. 18. 23:28
1 2 3
 21/24 Joe Makepeace ***** válasza:

"Egyrészről Gyurcsány hozta be a hatalomba (kormánybiztosnak, majd miniszterré nevezte ki), ez már épp elég.


Plussz, nekem a politikához túl gyenge személyiségnek tűnik. Túl higgadt és nyugodt, én ebből inkább azt szűröm le, hogy könnyen adja magát."


A politikusnál nem az lényeg, hogy hangosan óbégasson, mert abban a bunkók úgyis verhetetlenek, meg az sem kell hogy üvöltözzön mint Sztálin, Göring vagy Hitler!

Attól, hogy higgadt, az lehet hogy azt jelenti, hogy megfontolt, és nem az hogy "ma jó napom van széjjelosztogatok mindent", holnap meg a küszöböt rágja a NÉP, mert nem ártana visszahozni azt a pénzt az államkasszába! Arról nem beszélve, hogy higgadtan átgondolja a problémákat, és esetleg nem verné a nyálát, hanem majd számon kéri a minisztereitől ha valami nem gömbölyű! Hallottál olyan főnökről, hogy nem könyörög, csak szép nyugodtan elmondja, aztán el lehet dönteni ki mit akar...

2013. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha látatlanba azt olvasnám hogy Mékpísz támogat valakit, akkor arra csípőből rávágnám hogy biztos valami hazaáruló libsi, és tényleg ! :D

Tőle még egyszer nem hallottam volna még olyan kijelentést hogy e nemzethez valónak tartja magát, vagy fontos ez neki.

Szoclib gazdaság tankönyv szagú az egész manus (+macesz).

2013. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Na ezt nézd végig és rájössz hogy milyen marhaságot beszélsz.


http://www.youtube.com/watch?v=hEZ0UxfwW3w

2013. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem Bajnai akkor is gyengének tűnik, s nekem ő olyan a politikusként, mint egy death metal rocker óvóbácsiként.
2013. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!