Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértenétek vele elviekben,...

Egyetértenétek vele elviekben, hogy ne csökkenjen annak a rezsiszámlája, aki jövőre valamelyik balliberális pártra szavaz?

Figyelt kérdés

A kérdés elvi jellegű, tisztában vagyok vele, hogy a titkos választójog miatt ilyen statisztikát nem lehetne készíteni.


Bajnai azzal, hogy nem írta alá a rezsicsökkentésről szóló aláíróívet, egyértelműen kifejezte, hogy a rezsicsökkentés ellen és a globális nagytőke mellett van. Szerintem azért lenne jó ötlet a kérdésben megfogalmazott dolog, mert így a Gyurcsány-Bajnai-Mesterházira szavazók saját bőrükön éreznék, hogy rossz helyre tették az X-et.



2013. ápr. 18. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, és minden balliberálisnak adja vissza a kormány a magánnyugdíjpénztári megtakarítását is. Én bevállalnám, hogy ne csökkenjen a rezsim, mert az a pár ezer forint nem sokat számít, ráadásul nekünk nem érte el a beígért 10%-ot sem.
2013. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Egyetértenék.

De akkor kérem a hallgatói szerződésem semmissé tételét is.

2013. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Bajnai azért nem írta alá mert hülyeségnek tartja azt hogy csökkentsük a rezsit miközben az adókat meg az egekbe emelik hogy fedezzék a költségeit. Akkor inkább csökkentsék az áfát, csak persze azzal nem lehet trükközni mert most az emberek 90%-nál nem csökkent egy fillérrel sem a rezsi, csak rá lehet fogni minden baromságra hogy miért nem csökkenteni az áfával meg ezt nem lehet eljátszani.
2013. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Aki meg nem megy el szavazni, annak meg egyenesen emelkedjen! Mert neki aztán mindegy...
2013. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Jól mondja az első. Kérem a majdnem 1 milliómat, berakom a bankba és cserébe a kamatából kifizetem azt a pár ezer forinttal magasabb rezsit.
2013. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon jo ötlet!!! és még egy se--berugás is járjon nekik minden nap! Éljen a demokrácia!!!!
2013. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Igen! Bocs, nem figyeltem a kérdéseket, én is egy hasonlót tettem fel néhány perce :D
2013. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal a jobbikosok sem körmöltél túl buzgón alá. Ők is ballibsik lennének? Egyik pártaláírásgyűjtést sem írogatják túl buzgón alá a többi párt szimpatizánsai, ezen nem kell annyira meglepődni. A "rezsi" csökkentése, hogy hosszútávon megéri-e az meg egy másik kérdés.
2013. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértenél azzal, hogy a Fideszes választók fizessenek 16%-os adót a minimálbérükből, fizessenek ők 27% áfát és finanszírozzák Orbán stadionépítési terveit? Tapasztalják meg a Fideszesek is, hogy rossz helyre rakták azt az X-et... ja és javaslom szavazzák meg a romániai magyarok nektek, hogy mekkora szarban éljetek...
2013. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Joe Makepeace ***** válasza:
100%

Nem kellene senkinek a rezsiszámláját csökkenteni, hogyha alamizsna, meg éhbér helyett fizetéseket adnának a dolgozóknak!

Igaz akkor nem lehetne már egy évvel a választás(ok?) előtt azzal kampányolni, hogy mekkorát emeltek a minimálbéren, ami a Bajnai kormány végén 73 000 Ft. volt, most 98 000.

Igaz, hogy előbbi nettója 60 000, utóbbié kb. 64 000.

Arról nem beszélve, hogy elég szomorú hogyha ezen emelni kell, meg az is hogy miért kell kampányolnia óriásplakátokkal egy kormányzó erőnek a mi pénzünkből, 1 évvel a voksolás előtt(!), ha egyszer olyan k**va jó minden! Beszéljenek a számok! Az a baj, hogy azok beszélnek is! "A tények azok makacs dolgok", ezt még Sztálin elvtárs is tudta! Arról nem beszélve, hogy csak lejárató hadművelet, néhány ellenzéki politikusról, akik ellen fél Vikike kiállni, mert azt még ma sem heverte ki, hogy 2006-ban a Fletó mélyen lenyomta a miniszterelnök jelöltek vitájában! Mellesleg a Gordontól is fél! Hát igen ezek nem a saját emberei, akiket ha meghallgatjuk ő tanított még beszélni is! A plakátok pedig csak ingyen reklámok? igaz, hogy mindíg, mindenhol van egy olyan mondás, hogy "az ellenzék minden választáson előnyből indul"!

2013. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!