Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell aláírni egy már...

Miért kell aláírni egy már eldöntött dolgot (rezsicsökkentés)?

Figyelt kérdés
Hisz tök mindegy mennyien írják alá, úgyis az lesz amit a Fidesz akar, akkor meg mi értelme? Egy népszavazásnak van értelme, de ennek mi?
2013. ápr. 14. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Azért, hogy tudják lobogtatni az aláírásokat, hogy a nép ez mellé állt.


Topic closed.

2013. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert elkapálták a bíróságon. Így meg majd a népre hivatkozva megszüntetnek mindenféle bíróságot és orbán maga fog dönteni minden ügyben.
2013. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De nincs limit, hogy X aláíró fölött érvényes a csökkentés. Minek akkor ez az egész? Mert az, hogy népszavazás az EU-ról, vagy másról, az oké, mert ott a nép dönt, de itt mi értelme van?
2013. ápr. 14. 20:41
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Készül egy új Kubatov-lista... ugyanis nemcsak a nevedet kell megadni, hanem egyéb adataidat is... így tudni fogják ki támogatja a Fideszt és mindenki más az ősellenség lesz...
2013. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De ha csak a nevemet írom le, az is számít, azt is belekalkulálják az aláírók közé szerintem.
2013. ápr. 14. 20:46
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

a bíróságok sajnos még mindig kommunista irányítás alatt vannak, teljesen népellenesek!

az egész bandát ki kellene rúgni, ugyanis a multikat képviselik, nem a népet!

2013. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

#4

hagyjuk már ezt, hogy adatot gyűjtenek. én jobbikosként is aláírtam az lmp-nek, hogy legyen újra 9 hónap a munkanélküli támogatás.

és ha mondjuk tudják hogy én fidesz, mszp szavazó vagyok, akkor mi van? semmi. hülyeség ez..

2013. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

6/7. Te hülyeséget írsz! Amiért a Bíróság törvénytelennek találta a rezsi csökkentést, még nem kommunistákból áll.

Azért kell aláírni, hogy felmérjék, hányan és kik szavaznak majd rájuk. Meg a választások előtt ebből minél nagyobb propagandát akarnak csinálni.

2013. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%

a bíróság végrehajtotta a multik követelését, a multikat manapság pedig az neokommunisták képviselik, így megírták előre az ítéletet ezek az orbánfóbiások és népfóbiások!

azt hiszik, hogy ott ülnek a nagy bírósági székeken a zsíros kommunista fizetésükkel, hogy ők az istenek! de nem! ennek egyszer vége lesz!

2013. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

28%-os:


Oké, de nem erről szól a kérdés!

Hanem, hogy MIÉRT kell aláírni egy olyan dolgot, amit az aláírók számától függetlenül ők döntenek el?

2013. ápr. 14. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!