Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek igaza van Németh...

Szerintetek igaza van Németh Györgynek miszerint: "A cigányság bomlástermék, nem része a nyugati kulturának"?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 00:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%
Tudod, van egy nagy különbség: Közép-Ázsiában és Venezuelában van olaj. Abból lehet osztogatni, jólétet fenntartani, növelni. Arra lehet építeni egy despotizmust. A nagy semmire, ami nálunk van, nem lehet. Ezért lehet életképes a despotizmus máshol, és ezért nem lesz az nálunk.
2013. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"És ha félretesszük a jogi, alkotmányossági szempontokat, a magyarság akkor se illek a nyugati képbe. Azért nem, amit egy korábbi válaszoló már megpendített. A moralitásunk, a munkakultúránk, a hétköznapi viselkedésünk is eléggé primitív. Itt mindenki a mások becsapásából, erőszakoskodásból, trükközésből akar megélni, a nyugatias polgári erények és értékek ismeretlenek."


Ha ezt más népcsoportra írod, azonnal cenzúráznának...

A magyart bezzeg lehet szidni...

Jó úton vagy a Kossuth díj felé.

2013. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
23%
igen, a 71 százalékos nem szégyellte a magyarságot sunyi, lopós népnek megbélyegezni! tiszta liberálbolsevik mentalitás! az egyik mondatában azt mondja nem szabad kollektíven szídni a cigányokat, a másikban kollektíven szídja és megbélyegzi a magyarokat!
2013. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
95%

Elnézést, ha valaki úgy érezte, hogy a magyarságot bántottam, sértegettem. Úgy talán némileg elfogadható, hogy bizonyos fokig természetesen magamra is értettem a bírálatot. De aki bolsevistának stb. tart, annak elmondanám, hogy nekem van összehasonlítási alapom. Hosszabb időket volt szerencsém Amerikában és több nyugat-európai országban élni (nem csak turistaként átrohanni), és hát már ha kilépünk az utcára, akkor is mellbevágó a különbség. Magyarországon mindenki megpróbál elém kerülni egy pénztárnál, buszra felszállásnál, és letaposnak, belémjönnek az aluljárókban és mindenhol. Angliában soha, semmikor nem tapasztaltam ilyet, mégis napi pár órás séta és vásárlás alatt többen mondták nekem azt, hogy elnézést, mint Magyarországon egész életemben. Ez egy apróság, de sokat mondó. Meg aztán itthon bármit csináltatok, bármikor bárkivel (vállalkozó, orvos stb.) ha kicsit is kiszolgáltatott helyzetbe kerülök, mindenki maximálisan visszaél vele, kihasználja, és becsap, de minimum nem teljesíti, amit vállalt. És még hosszasan folytathatnám, akár egy kisregényt is írhatnék.


El lehetne gondolkozni azon, hogy valami oka csak van, hogy Magyarország ennyire nem halad, nem fejlődik, sőt most már látványosan leszakad. Ezt bizony nem a cigányok, és nem is más kisebbségek okozzák, ha nem mi magunk. És olyasmivel, amit az előbb írtam.

2013. ápr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
23%

utolsó, lehet van kicsi viselkedésprobléma, de nem azon múlik.

Magyarország meg azért szakadt le, mert a baloldal folyton elárulja az országot, így nem tud fejlődni...

2013. ápr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
42%

"A moralitásunk, a munkakultúránk, a hétköznapi viselkedésünk is eléggé primitív."


Valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva a magyar munkaerő mégis igencsak keresett és megbecsült nyugaton...


Biztos mazochizmusból szerződtetnek magyar orvosokat Svédországba, hogy legyen kire mutogatni: látjátok milyen primitívek ezek a magyarok?


anyám borogass...

2013. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
88%

Kedves 26! Nem a magyar munkaerő olyan nagyszerű, hanem a kivándorló magyar munkaerő jó. Nyilván az megy ki, illetve azt fogadják be, aki a hazai átlagnál tehetségesebb, szorgalmasabb, tisztességesebb, tehát, aki itthon nem találja a helyét. A hazai munkaerő színvonala igenis lesújtó.


Hogy te is megértsd, írok egy kis történetet, amit már régebben láttam a tévében, ezért pontos nevet, címet nem tudok említeni. Szóval volt egy magyar étteremtulajdonos, aki a világ több nagyvárosában működtetett jól menő éttermet. Egyszer csak úgy döntött, hogy ha ez működik New Yorkban és más helyeken, akkor megpróbálja Budapesten is. Elmondta, hogy nagyon megbánta, mert itt nagyon mások az emberek, ezért ő itt gyakorlatilag megbukott. Más helyeken a szakácsok azzal próbáltak kitűnni, hogy ki dolgozik többet másoknál. Itt meg napi vitatéma volt, hogy ki főzze meg az aznapi levest. A főnökhöz rohangáltak, és bizonygatták, hogy tegnap is én főztem, ma főzze a Béla. A legnagyobb erőfeszítést abba tette a személyzet, hogy hogy kerülje el, hogy dolgozni kelljen. E mellett állandóan egymást mószerolták, és bár hazai viszonylatban kiemelkedően jó fizetést kaptak, folyamatosan lopták is alapanyagokat, a kajákat, meg amihez csak hozzáfértek. Na én is inkább ezzel a fajta munkaerővel találkozom sajnos. Nálunk ez az alap, máshol sokkal tisztességesebb az átlag.


De személyes ismerősöm is van, aki Németországból egy ipari kerámia gyárat telepített ide. Lett is volna megrendelés, hozta magával azt is Németországból. És mi történt? Pár év küzdelem után közel 60 évesen kifosztva, lenullázva visszamenekült. A sztori itt is hasonló azzal megfűszerezve, hogy a magyar menedzsment a végén, csak azért, hogy betartson a tulajdonosnak, a háta mögött direkt rossz minőségű kerámiát állíttatott elő a gyárban, ami a megrendelőknek hatalmas károkat okozott, és természetesen végleg lemondták a megrendeléseiket is. Így a tulajdonos tönkrement, vesztett egy csomó pénzt, de a dolgozók és a magyar vezetés is elvesztette a munkáját. De ez se számított.

2013. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező mi a jó francnak teszel fel egy kérdést ha az arra adott választ már 3. jára törlik le?

Jah bocs magyarokat lehet pocskondiázni azt meghagyod, de amikor leírom a véleményem az idézőjelben lévő mondatról hasonló hangnemben ahogy itt a magyarokat emlegették akkor meg kivan törölve...


Rövid választ adva ezért ilyenek sajnos a magyarok mostanság, mert muszáj ügyeskedni ha életben akarsz itt maradni. Ha libsi bolsi vagy, szidhatod a magyart még kitüntetést is kapsz érte, ha magyarként leírod ugyanezen emberekről a véleményed elvagy lehetetlenítve kirúgva az állásból. Azért vagyunk mi is elcsúszva magyarok mert a baloldali fertő folyamatosan bontja, BOMLASZTJA (ha már állandóan kitörlik leírom 4. ére is) a magyarságot, és ahelyett hogy összefognánk ezek, ellen inkább egymást rágjuk (már aki).

És mivel a magyar gyalázó kommentek nincsenek kitörölve, és tudtommal szólás szabadság van, ezért 4.jére is leírom hogy a cigány kultúra bomlasztja a nyugatit (és mindent mást is), azért nem illenek ide.

Ha ezt is kitörlik akkor émmeg majd jelentem azokat a kommenteket és kíváncsi leszek ki törli-e valaki, ha nem, majd szaladok az EU parlamentbe árulkodni hogy szídják a magyarokat és nem törlik ki, micsoda antimagyarizmus úristen, már félek, és mintha egy gázkamrához hasonlót is láttam volna...

2013. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
14%

63%-os teljesen egyetértek veled!

ezek a magyarságot folyamatosan mocskolják és az igazságokat kitörlik, lepontozzák! micsoda ballib fertő van itt!!!

2013. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Igaza volt... Talán 1 kis % kivétel van, akik normálisak, dolgoznak, ennyi
2013. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!