Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek igaza van Németh...

Szerintetek igaza van Németh Györgynek miszerint: "A cigányság bomlástermék, nem része a nyugati kulturának"?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 00:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Tartok tőle.
2013. ápr. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%

Tény és való, hogy a cigányság Indiából származik.


Hogy mit ért bomlástermék alatt, azt nem tudom.

2013. ápr. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Sz1u ***** válasza:
41%

Az előző három kommentelőtől kérdezem: mi magyarok honnan is származunk? Értsd kiváló miniszterelnökünk kijelentését: "ázsiai származékok"...


Kérdező! Linket?

2013. ápr. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Én pont leszarom, hogy ki honnan származik, meg hogy milyen színű a bőre, de azt már nem, hogy hogy viselkedik.
2013. ápr. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 intrepid ***** válasza:
62%
Olyan népség, amelyik nyíltan hirdeti, hogy nekik isten megengedte a lopást, mert mikor keresztrefeszítették, akkor a fekák ellopták a szöget, - nos ilyen népség nem fogja abbahagyni a lopást.
2013. ápr. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy itt az ominózus riport: [link]
2013. ápr. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
79%

Ez igy nem igaz...


Sajnálom,hogy az alja néppel találkoztatok mert tény hogy sajnos sokan vannak.De sokan akik rendesek tanultak sportolok és tiszteségesen élnek.Jó magam is Cigány vagyok és tény,hogy én is kerülöm azt a "fajtát"akik Ti.De nem minden roma olyan.Én sose loptam csaltam hazudtam,mondjuk nem is vagyok iskolázott (értségi és egy autovillamosági szakma) de nem azért mert a sportot választottam de meg lett volna a lehetöségem rá,evvel arra célzok hogy a szüleim is renden romák akik sose bántották illetve hátráltatták a társadalmat.Sajnos sokszor a sport pályafutásom során is hallok olyat hogy semmire valók vagyunk meg nem csinálunk semmit meg stb....ami picit fáj mert igen is vannak kivételek,jó tény és való hogy sajnos 100-ból 10 csak :(.Csak azt nem veszitek észre hogy akik nem olyanok azokat is bele rakjátok abba a kalapba ami pl nekem picit sértö és bántó még pedig azért mert Országos Bajnok Ökölvivó vagyok és amikor Himnusz szól akkor büszke vagyok magamra és a Hazámra is ami szerintem teljesen normális...még is a boltba azt kapom hogy menjek vissza Indiába.


Szóval szerintem nem velem van a baj amikor megszolnak ha nem azokkal akik teszik,még is engem itélnek el mert barna a böröm.Pl az Edzom 11xeres magyar bajnok 3x olimpikon akik soha senkinek nem ártott nem engedik be egy szorakozohelyre mert Roma.És tudnék modanni más számtalan bunyost tanárt (mind két szülöm) zenészt akik így éreznek.

2013. ápr. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem pedig felháborító, hogy Magyarországon valaki - főleg egy közéleti szereplő- bűntetlenül ilyet mondhasson!

A cigány IS része a nyugati kultúrának, a magyar kultúrának és a keletinek is! Aki ezt nem ismeri el az bizony szegényebb valamivel.

Én nagyon sokat - napi rendszerességgel mozgok cigányok között, úgy hogy bennem is van cigány vér, de már a szüleim is tanult emberek - akik mindig dolgoztak, én is főiskolát végeztem. Bőven találkozom "putris", "beilleszkedni nehezen képes" cigányokkal is... de a cigányságot, mint kulturát, etnikumot nem ez határozza meg. Ahhoz, hogy véleményt alkothass bármiről, át kell látnod a rendszert és kívülről - belülről ismerned kell. A részévé kell válnod, de egyben tudnod kell felülemelkedni is rajta, hogy objektív véleményt formálj! Szeretem a cigány zenét, az ételeket, a család iránti ragaszkodásukat, a temperamentumot, az igazságérzetet, az összetartást. Sok mindent eltanulhatnának a magyarok, de a tanulásnak kölcsönösnek kell lennie (sokat tanulhatnának a cigányok a magyaroktól is). Pont ezért része a cigány a magyar kulturának, mert a cigányság és a Kárpátmenedencében él több száz éve. Azonos kultúráink, gyökereink vannak. Ha a cigány nem része a nyugati kultúrának, akkor a magyar sem!!!

2013. ápr. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
57%
azokat a cigányokat nem is bántjuk, akik beilleszkedtek már, a putris bűnöző réteget bántják csak az emberek! s a putris bűnöző réteg miatt van az előítélet. ez mind az mszp-szdsz bafomet kormány hibája, mert hagyta elfajulni a helyzetet!
2013. ápr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
A mondat második fele mindenképpen igaz. Nem tudnak, talán nem is akarnak kultúrált módon viselkedni. Nagy többségük nem.
2013. ápr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!