Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ilyen sokan szavaznána...

Tényleg ilyen sokan szavaznának megint a Fideszre?

Figyelt kérdés
Nem akarom kétségbe vonni a statisztikai hivatalok szavahihetőségét, de a munkám során az egész országot járom és ha a politika kerül szóba, legyen az egyszerü ember vagy értelmiségi, a Fideszre biztos nem szavaz. Akkor hól élnek azok akik 50%-ot hoznak nekik? Határon túl?
2013. ápr. 3. 21:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
30%

az akik esetleg megutálták a fideszt, azok úgy sem szavaznak a komcsikra (mszp, lmp, együtt 2014) féle kommunistákra, mert érzik, hogy ezeknél a komcsiknál rosszabb nincs!és jól látják!

az ellenzék maga a sátán!

2013. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó, keresgess Tiszavasvári és Gyöngyöspata után. Bizony bizony jól fejlődnek ezek a városok ;)
2013. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Arra a spirálra gondolsz ami a közmukaprogrammal össze függ? Pl. Fradi stadion: Van fővállalkozó, 1-2-3-al vállalkozó, akik benne vannak a közmunka programban. Ugye a közmunkát a kormány "állam" fizeti, a fradi stadiont meg valakinek ki kell fizetni. Ezt is az állam fizeti a mi pénzünkből, de a munkát amit közmunkások végeznek azt kéttszer fizeti meg az állam a mi pénzünkből.Remélem érthető amit írtam.
2013. ápr. 3. 22:37
 14/29 anonim ***** válasza:
39%
Inkább mint az MSZP
2013. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
59%

Én sem tudom, kire szavaznék, azt tudom, hogy kire nem :)

Nem játszik: jobbik, mszp és összes csatolmányai, munkáspárt. Ha az LMP-ből esetleg lesz valami értelmes dolog (egy év alatt még esetleg kialakulhat), akkor az. Ha nem, akkor fidesz. De legjobb lenne, ha alakulna valami új - számomra normális - párt, mert a fideszre sem szívesen szavaznék.

2013. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Én most jóéjszakát és kitartást kivánok minden kommentelőnek.
2013. ápr. 3. 22:51
 17/29 anonim ***** válasza:
88%

Én sem ismerek olyat aki a Fideszre akarna szavazni, kivéve a politikusokat és hozzátartozóikat.

Nem baj az ha ezt hozza ki a közvéleménykutatás, majd az x-ek eldöntik a kérdést.

2013. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
60%
Én sok olyat ismerek, aki még mindig inkább a Fideszre szavazna, mint másra. Sokan szerintem inkább félnek a véresszájúak között kimondani is, hogy ők bizony még mindig oda tennék az ikszet. Amilyen habzó szájjal tudják szidni OVi-t, nem is csodálom. Mint akik megvesztek. Akár itt is. Nem feltétlen tartják ezek az emberek sem jónak Ovit, pláne nem tökéletesnek. De még mindig jobb a "szabadságharc", mint a felvásárlás, még mindig jobb, mint az államcsőd. Igen, én is fentiek közé tartozok. Le lehet pontozni nyugodtan, de jövőre kb annyit is fog érni akár a Jobbikra, akár valamelyik ballib tömörülésre leadott szavazatotok, mint amennyire az itteni "szavazatotok" számít. A 2/3 marad.
2013. ápr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
22%

"LMP-ből esetleg lesz valami értelmes dolog (egy év alatt még esetleg kialakulhat), akkor az."


Tisztába vagy azzal hogy ha az LMP nyerne elhatalmasodna a szcientológia fertö!?

2013. ápr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
59%

Már ne is haragudj, neked akit előszőr láttak, miért mondanák el, hogy kire fognak szavazni ? Lehet szímpatikus nekik, csak mivel a kormánypárt mindíg népszerűtlen, ez így volt mindíg ezért letagadják.


Nyugodtan hihetsz a közvéleménykutatóknak, ha mindben vezet a FIDESZ toronymagasan, akkor szimpatizálnak velük.

2013. ápr. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!