Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olyan méregbe borulok ha...

Kovács kody kérdése:

Olyan méregbe borulok ha fideszről főleg Orbánról hallok olvasok, úgy érzem, hogy tehetetlen vagyok és a fidesznek köszönhetően elveszítettem az állásomat, a lakásomat, a szabadságomat, és a jogaimat Titeket is idegesít a tehetetlenség?

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 17:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, ha te a mostani kormány miatt veszíted el az állásodat. Az én anyám pl. még az első Gyurcsány kormány idején történő létszámleépítések miatt veszítette el, azóta vegetálunk.
2013. márc. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Engemet nem érdekel sem Orbán sem Bajnai. Egy kutya. Az a fő, hogy igen nagyon jó élek. A fizum 1 milla havonta ás tisztán. Nem dicsekszem. Mert dolgozni kell. Amerikában, Angliában és itthon is. Csak azt nem értem, hogy miért valamilyen Fidesz vagy Orbán miatt veszítetted el az állasodat. Komolyan mondom és kérdezem. Te kamuzol?!
2013. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!