Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olyan méregbe borulok ha...

Kovács kody kérdése:

Olyan méregbe borulok ha fideszről főleg Orbánról hallok olvasok, úgy érzem, hogy tehetetlen vagyok és a fidesznek köszönhetően elveszítettem az állásomat, a lakásomat, a szabadságomat, és a jogaimat Titeket is idegesít a tehetetlenség?

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Természetesen. Most kéne összefogni, bevenni a parlamentet és felkötni a politikusokat.
2013. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

"a fidesznek köszönhetően elveszítettem az állásomat"


Ezt mire alapozod? Vagy téged személyesen a Fidesz vezérkar bocsátott el az állásodból? Ha nem, akkor értelmetlen a hisztid! Engem az MSZP alatt rúgtak ki, mégsem őket hibáztattam érte!


"lakásomat" - gondolom devizahiteles vagy, melyet önként vállaltál, aláírtad a szerződést, senki nem erőszakolta rád hitelt, most ha nem tudsz fizetni, viseld a következményeket!


"szabadságomat, és a jogaimat" - konkrétan milyen jogod csorbult? Miben korlátoznak téged a szabadságodban? Mert én semmilyen korlátozást nem érzek, ugyanúgy gyakorolhatom a vallásom, utazhatok ahova akarok, senki nem korlátozza a szólás szabadságomat, stb.


Nem értelek benneteket kedves nyavalygók, úgy beszéltek, mintha az előző kormányok alatt mindenkinek lett volna munkája, mindenkinek megvolt mindene! Pedig nem. A viszonylagos jólét akkoriban a hiteleknek volt köszönhető! Most itt a törlesztés ideje, de ugye ez már nem tetszik. Ingyen ebéd pedig nincsen! Jól mondta a Simor András is mindezt!

2013. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
én még az időjárást is az ő számlájára írom. Alig várom, hogy Bajnai ciprusi körülményeket biztosítson!
2013. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a t.köm van ki az ál rezsi csökkentéssel mert 1.) kevesebb mint 10%, 2.) dolgozói telóm van teljes havidily az enyém vagyis magán előfizetőként céges matelcsy adót sóztak rám amitől duplázódott (100%) a mobíl számlám. Ez a nesze semmi fogd meg jól ! Még több lett a fizetni valóm !
2013. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Igen, engem is dühít, de talán már csak 1 évet kell így kibírnunk, és talán leváltják ezt a mocskos bandát!

És kedves fideszesek! Csak szerencsejáték törvénnyel tettek tömegeket munkanélkülivé FELESLEGESEN, mert a függők ezután is játszanak... És az államkasszából nagyon sok pénz kiesik, amit mi fizetünk meg mindenféle új adóval! (levegőkábel adó, tranzakciós illeték, stb...)

2013. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Szeretem az ilyen emberekket, akik minden sikertelenségüket szeretnek a kormányra fogni, lehet szar a helyzeted, de ha ennyire akkor miért nem mentél el még időben?
2013. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Valójában nem vagyunk tehetetlenek, "csak" az összefogás hiányzik, ez a gond.
2013. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ozmium42 ***** válasza:
52%
2013. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha még figyelembe veszem az adójóváírás megszüntetését, az áfa emelés miatti áremelkedést, stb, akkor ez a karrier és sikerálkeresztény kormány a többszörösét vette, veszi el mint amit látszólag adott ! ! !
2013. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
LÁTOM KICSIT ELKANYARODTUNK A TÉMÁTÓL
2013. márc. 31. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!