Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Menekülj innen! Ki érez így?...

Menekülj innen! Ki érez így? Mit gondolsz errôl? Magyarországon már nincs jövôkép?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 00:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Mi lesz majd, ha mindenki elmegy itthonról? Majd a gyerekeiteknek mesélni fogtok arról, hogy hát igen, volt egyszer egy Magyarország. "


Majd meséljuk hogy az eggyik hazug kormány váltotta a másikat!

2013. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
El innen, nincs itt jövő.
2013. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az egésszel az a baj, hogy itt élek nyugaton, és alig van magyar aki emberi körülmények között él, hányat ismerek,akik még azt sem engedhetik meg maguknak, hogy egyedül legyenek egy szobába, hanem 2-rn vannak mert csak azt tudja kifizetni, hányan de hányan csinálnak aljábbnál aljább munkákat, és az a baj, hogy a nagy többség így van, akit ismerek, hogy na igen , neki megérte kijönni, mert jól él, az otthon is éllhetne így, mert ez csak rátermettségen múlik, aki otthon is csicska volt, az itt sem fogja többre vinni, és itt ráadásul életed végéig csak egy bevándorló is maradsz. A legtöbben egyszerűen csak azért nem mennek haza mert gáz, hogy nem jött be mégsem az élet. Az meg a legnagyobb kamu, hogy itt ugyanolyanok az árak, mint otthon, otthon sem olyan olcsó mint volt, de ott is vannak áremelések. Arról nem is beszélve, hogy kevés magyart ismerek, aki nem vesz igénybe valamilyen segélyt. Szóval azt senki ne gondolja, hogy majd a menekülés fogja megoldani az életet, én Londonban élek 400ezret keresek, és elégnek ugyan elég de annél nem sokkal több, de az, hogy egy ilyen fizetést elérj, hosszú út.
2013. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
De nem csak a fizetés a lényeg, hanem az emberi mentalitás.
2013. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mondjuk igazad van kedves utolsó, hogy más a hangulat (persze magyarok itt is szeretnek mindenért sírni, ha meg megkérdem minek jött ki akkor én vagyok a bunkó paraszt...) az utolsó dolog, amiért én is a költözés mellet döntöttem az az a morális válság volt ami "otthon" zajlik.
2013. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!