Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Menekülj innen! Ki érez így?...

Menekülj innen! Ki érez így? Mit gondolsz errôl? Magyarországon már nincs jövôkép?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 00:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
20%
Igen, nő a menekülőtípus tábora. Ők azok, akik mindent mástól várnak, erőfeszítést nem tesznek, ha baj mutatkozik, gond nélkül lelépnek bárhonnan. Menjenek, legalább tisztul a környezet (tudni fogjuk ki hol áll, mert nem azt nézi, hová érdemes, aztán mászkál össze vissza).
2013. márc. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Te nagyon buta előző! Mi az hogy mindent mástól várnak el? Tudod te mit beszélsz, szerencsétlen? A cigányok - akikről makogsz - nem mennek külföldre, hanem ott maradnak neked, hogy élősködjenek rajtad. Aki külföldre megy és megállja a helyét, pont, hogy nem a sült galambot várja. Fogalmad sincs arról, hogy sokan a kivándorlók közül min mentek keresztül az állítólagos hazájukban, ami sz@rik rájuk. Dolgozzál gyártósor mellett napi 10-12 órát (amiből 8at fizetnek ki, a többit talán egyszer majd megkapod) nettó 100 ezer ft-ért. És ez nekik jó, mert k.rva jól mutat a statisztikában. Szóval nézz körül a világban, de először is magad körül, mielőtt hülyeségeket beszélsz.
2013. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
36%
a szabadkőműves zsidóknak pont ez a céljuk, hogy elmenjetek itthonról
2013. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
32%

Mi lesz majd, ha mindenki elmegy itthonról? Majd a gyerekeiteknek mesélni fogtok arról, hogy hát igen, volt egyszer egy Magyarország.

De tényleg, mintha néhány embernek tényleg ez lenne a célja, hogy már ne nagyon lakjanak itt Magyarok.

Én sajnos megértem azokat, akik elmennek, de ez akkor sincs így rendben.

2013. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Aki leszólja a mai tizen és húszon éveseket mélyen nézzen magába. ( 30 felettiek ) Nem mástól várunk segítséget és nem várunk el semmit, nem a mi hibánk, hogy az ország arra tart amerre nem mi tehetünk róla ,hogy nincsenek munkahelyek és aki nálam többet tett azért, hogy boldoguljon munkát találjon na olyan nem létezik. Elmentem a lakhelyentől 3-400 km-re dolgozni mert ennyire kilátástalan minden. És mit értem el vele ? Azt hogy robotoltam napi 10 hol 12 órát és megfizettek? Nem! Kirúgtak. És az előfizetésem felmondta a Szolgáltató amit megjegyzek évekig gond nélkül fizettem. Több százezer ft tartozást téve a vállamra,hogy nesze fizesd ki .Ezért lett hitelem. Nem holmi mihaszna hülyeségre értelmetlen dolgokra kellett. Kérdem én aki leszól minket neki volt valaha ilyen gondja volt ilyen helyzetbe mikor ő volt ebben a korban?? Mert nagyon kétlem. Bárcsak én is abban az időben élhettem volna. Biztos nem azzal foglalkoznék, hogy miből fizessem a törlesztőt hanem azzal este hova menjek mivel kapcsolódjak ki. Na ez nekem kimaradni látszik. De gondolom beleképzelni egy ilyesz szituba magát már nem tudja mert fogalma sincsen semmiről. Csak a saját "tökéletes " kis világa létezik és ennyi.
2013. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan irányba halad az ország tovább, amerre elindult, akkor én is valószínűleg el fogok menni itthonról.

Nem a pénz miatt, mivel az informatikai állások itthon is jól fizetnek és van is.

Egyszerűen elegem van ebből a hatalmas széthúzásból és a folyamatos sárdobálásból, valamint a rengeteg, mérhetetlenül bunkó emberből.

Mindenki csak ujjal tud mutogatni a másikra és nem, hogy az emberek segítenék egymást, hanem akadályozzák, ahogy csak tudják...

Sajnos az emberek többsége szellemileg inkább visszafelé fejlődik...

2013. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Senki nem nézte le a mai fiatalokat, ha ezzel rám céloztál (10-es vagyok) Azt írtam, hogy nem lennék a helyükben, mert amennyi változás van most az oktatásban, egyáltalán nem biztos, hogy mindenki jól választ a jövőjét illetően. Olvasd el még egyszer.


A hitel téma az más, én is messze költöztem a szülői háztól, de nem hitellel kezdtem, sőt, még mindig nincs hitelem. Azóta is béreljük a lakást, ahol élünk. Már nem az első, mindig az élethelyzetnek megfelelőt lehet bérelni.


A történeted mindenesetre nem tiszta nekem, hogy jön képbe a szolgáltató, és hogy tud rendes fizetés mellett többszázezres terhet rárakni valakire csak úgy. De mivel nem ismerem a sztorit, nem bonyolódnék bele, csak annyit jegyzek meg ismét, hogy veszélyes a hitel, de hát, ezt sokan érzik hónapról hónapra.

2013. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Jó munkahelyem volt, mobilelőfizetésem,frissen vett mobilom részletre.. aztán leépítés.. kötbér teher.. 3 havi számlatartozás plussz a telefon ára és még pár hónap amig nem fizettem semmit rácseszték.. na így lett szép az összeg erre kellett a hitel. Mennék én albérletbe sőt minden vágyam de komolyan de így?? A tartozásom rendeztem azóta, de a hitelt még nyögöm 11 hónapig. És már belefáradtam. Mint írtam nem hülyeségből vettem fel csak nem akartam behajtókat és pert. Mert már ott tartott a dolog . I Love T-mobile...
2013. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
49%

off Előző , nem az ország hibája az, hogy részletfizetésre vettél mobilt előfizetéssel!! Munkahelyek márpedig folyamatosan szűnnek meg, ha nincs olyan végzettséged ami nagyon keresett és nagyon jól fizet akkor igenis csak addig kell nyújtózkodni ameddig a takaród ér.. lehet venni használ telefont az internetről, domino feltöltőkártyával és kész, aztán ha kispóroltad az összeget veszel egy jobbat ez így kéne , hogy működjön nem pedig esztelen előreköltekezéssel!


19 éves szeretnék én is külföldre menni, de ettől még ott sem kedves ,a nép érdekeit szem előtt tartó politikusok vannak, ott sem 2perc képzetlenül jó munkát kapni amiből normális életkörülmények megteremthetők stb. úgyhogy tanulok és mellette dolgozom, most is megyek ki dolgozni nyárra, ha befejeztem a sulit akkor meg végelegesen kimennék.

2013. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Marhára nem felelőtlenül vettem sem a mobilom sem a kártyám. Évek óta magam fizetem az előfizetésem és nem egy hónapot dolgoztam, hogy ne engedhessem meg magamnak azt hogy új mobilt vegyek.Rendes végzettségem van nem egy kibukott 8 osztályos senki vagyok. Szakmám van és tisztességes végzettségem. Nem kéne hülyeségeket irni ha egyáltalán de semmi fogalmad nincs az egész szituról. Söprögess a saját házad táján és ne az én dolgommal foglalkozz mert nem ez volt a kérdés. Remélem érthető voltam.
2013. márc. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!