Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "divatzsidózás" után most...

A "divatzsidózás" után most az új divat a nácizás?

Figyelt kérdés
Régebben még itt is sok olyat lehetett olvasni, ha valakinek nem tetszett a másik, illetve nem értett egyet a másikkal, akkor szépen lezsidózta, és meg van oldva. (nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, hogy főleg a szélsőségesen jobboldali emberek viselkedtek így). Énis kaptam már meg, hogy zsidó vagyok, csak azért, mert nem értettem egyet valakivel:) most viszont megfordult a kocka, és mindenki náci? ezt is megkaptam, hogy ha nem vagyok ultraliberális, valamivel nem értek egyet, esetleg nem értem miért vonulnak fel a melegek, vagy félek, hogy az utcában a következő betörést hozzánk ejtik meg a tudjukkik, akkor náci vagyok. EZ is legalább annyira szánalmas, mint mindenkire ráfogni, hogy zsidó, nem?
2013. márc. 18. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

A náci kártya általában a baloldali liberálisabb emberek ütőkártyája.


Az antiszemitázás pedig a zsidóké , mindenkire ráfogják hogy antiszemita.


Pl:Olvastam valamelyik oldalon egy cikket , mely szerint Orbán Viktor egy náci.

Ekkora baromságot?

2013. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Azért pár megnyilvánulásból le lehet szűrni hogy ki hova húz, akár azt is hogy náci vagy épp hobbi náci, mert utóbbi inkább gyakori jelenség mostanság, azt viszont nem igazán lehet leszűrni hogy most ő katolikus, református, zsidó, buddhista vagy épp muzulmán. Ezért nálam az ész nélküli zsidózás az kissé gázabb kategória.
2013. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A cionisták őt "öngyűlölő-antiszemitának" tartják:

https://www.youtube.com/watch?v=HFj1KbwMe_g

Szerinted?


Hozzá teszem, hogy a cionisták nagy része nem zsidó, csak olyan egyének, akik azonosultak ezzel az eszmével. Például izraelben is rengeteg olyan zsidó él, akik nem támogatják a cionizmust. Persze velük a média egyáltalán nem foglalkozik, sőt még ki is gyúnyolják őket. Ugyan úgy, mint Norman Finkelstein-t.

2013. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Hozzá teszem, hogy a cionisták nagy része nem zsidó, csak olyan egyének, akik azonosultak ezzel az eszmével."


Kriptozsidó sok van, és a zsidó érdekeltségű, hatterű ember is. Kb ennyi. Akiknek meg nem tetszik az hogy pld hazánkban ezek az emberek tevékenykednek és érvényesíteni akarják az elképzelésüket akár a társadalom kárára is! Azokból válogatás nélkül náci lesz.


Pedig a faék képlet sokszínű.


Sok zsidó hátterű embernek ez a munkája, sokan akik ez nem nézik jó szemmel nem nácik hiszen nem gyűlölnek csak károsnak tartják a folyamatot. A többit a politika fésüli és ugye ott már tocsog az ideológia.

Valójában akik igazán fontosnak számítanak nagyon kevesen vannak. Ami élezi az ellentéteket az hogy nyilván a zsidó érdek nem a faluvégi Kiss Pistát teszi meg az érdekképviselőjének hanem befolyásos embereket. Ezért nagyon szem előtt vannak, ami meg ugye szemet szúr.

Talán nem kellene ennyire nyomulni az érdeklobbiknak és akkor jelentősen csökkenne a látszólagos feszültség.

Azért látszólagos hiszen csak a szavak szintjén van jelen.

Persze kérdés ha egyszer nem így lesz, akkor ki lesz az agresszor?

2013. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válaszom igen.


Viszont a legjobban talán az zavar a kérdésben, hogy a "divatzsidózók" és "divatnácizók" nagy többsége nem is ismeri a fogalmak jelentését és olyan kifejezésekkel dobálóznak, amikről azt sem tudják, hogy micsodák. ( cionizmus, antiszemitizmus, nácizmus, fasizmus stb...)

2013. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is feltűnt, hogy a zsidózás már kezd kikopni, de a nácizás az egyre divatosabb dolog. Szinte nincs olyan nap, hogy a híradóban ne lenne egy nácizó hír. Sajnos ez van, ez most a divat. Talán ez is kikopik 2014 után, ha már nem lesz senki érdeke a pánikkeltés.
2013. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ja, már a híradóban is megy?:D ott nem tájékozódom, egyelőre csak facebook oldalakon látom, hogy már a fidesz-t is fideSS-nek írják az erre kijelölt oldalakon, meg már orbán viktor is náci,illetve a bácsi aki áramot vezetett a kerítésbe, szintén azért tette, mert a náciknál így szokás:)

egyébként köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 18. 15:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagyon divatos.


Én büszke vagyok rá, hogy felváltva szoktam zsidónak és nácinak minősülni :D

2013. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A zsidózás az tényleg sértő...de a nácizás már nem annyira. Még egy kis idő kell csak, hogy mindenkinek leessen, hogy Hitlernek mi is volt a célja. Na majd akkor a náci szó nem lesz sértés senkinek sem.
2013. márc. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!