Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki tud olyan esetről hogy...

Valaki tud olyan esetről hogy Zsidókat effektív bántottak jobbikosok vagy gárdisták?

Figyelt kérdés

És tud valaki olyanról hogy emberek öngyilkosok lettek és valami "gágogó" kisbőgő miatt!


Az ideológia és a média áldozatai az embereknek egy része? Akik hallomás alapján antiszemitáznak és közben mindenki által köztudottan ismert "ember" aki miatt öngyilkosok lettet más tisztességes emberek meg hatalmas pozíciót tölt be teljesen nyilvánosan.

Hol élünk?

Ébresztő!


2009. szept. 15. 16:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos nem tudok ilyen esetről, de remélem a jövőben majd ilyen is előfordul.
2009. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
77%

Na megint megjelentek az azt halottam szövegű idióták. Libatolvajok, szemkilövetők.hazugok csicskásai. Persze a kérdésre nem tudna válaszolni ezek az igen szerény szellemi képességű szerencsétlenek. A kérdésre egyértelmű a válasz senki nem tud ilyenekről mert nem voltak. Arról már inkább lehet tudni hogy a jelenlegi kormánypártok szétlopták az országot. Tízmilliós végkielégítések barátoknak, nem mernek semmit tenni a rabló bankok ellen.

Itt szidnak mindenkit, mert félnek,hogy jön rájuk a rács és követhetik hős elvtársaikat akik mögött már bezárult a börtönajtó! Szadeszes , maszopos elvtársak! Előre a zuchslagi úton!

2009. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
36%

Nem történt ilyen, ez egyértelmű.


Ellenben olyan már történt, hogy kampány idején a szórólapozó nőt halálosan megfenyegették, gárdistákra törték rá az ajtót/megverték/leszúrták.


És kikérem magamnak attól az embertől, aki a jobbikosokat habzópofájú mit tudom én milyen csürhének nevezte! Nehogy a nagyanyámat nácizzák már le! Vagy az egyedülálló két gyereket nevelő szolid anyámat!

2009. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés félreérthető, biztos, hogy a jobbik és a magyar gárda tagjai nem bántottak még se cigányt és se zsidót, és nem is fognak! Ha meg egy skinhead seggberug egy cigányt annak semmi köze a jobbikhoz, vagy a gárdához. Szóval a válasz szerintem egyértelműen: NEM .
2009. szept. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
47%
NEM ! viszont olyanról tudok, hogy az MSZP ártatlan idős néniket és járókelőket bántalmazott, viperával verette agyon saját népét, sokaknak a szemét lőtték ki ! emlékeztek 2006 okt 23...
2009. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!