Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki tud olyan esetről hogy...

Valaki tud olyan esetről hogy Zsidókat effektív bántottak jobbikosok vagy gárdisták?

Figyelt kérdés

És tud valaki olyanról hogy emberek öngyilkosok lettek és valami "gágogó" kisbőgő miatt!


Az ideológia és a média áldozatai az embereknek egy része? Akik hallomás alapján antiszemitáznak és közben mindenki által köztudottan ismert "ember" aki miatt öngyilkosok lettet más tisztességes emberek meg hatalmas pozíciót tölt be teljesen nyilvánosan.

Hol élünk?

Ébresztő!


2009. szept. 15. 16:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
Ne tolakodjunk emberek...
2009. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%

nem vagyok jobbikellenes meg gárdaellenes. előre leszögezem.

olyat viszont hallottam, hogy valamelyik nő tőlük beszólt valakiknek akik zsidók, hogy ne őt csesztessék, hanem foglalkozzanak a körülmetélt tökükkel. Nem tudom már a pontos szöveget, valahol fent van neten tutira.

2009. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%

Nekem betortek a fejem es meglazult az egyik fogam a tavalyi melegfelvonulas utan, mert b*zinak nezett ket kopasz allat. Nem biztos, h jobbikosok voltak, de azt kiabaltak utana, h takarodjak a hazajukbol, meg hogy uj syelek fujnak mar..stb.


Ennyi eleg?

2009. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Itt látszik hogy baj van!

Valakitől hallottam hogy odaszólt!!!!!


Barátom elolvastad a szöveget ami alatta van?

Arra miért nem reagálsz? Az tény és a mai magyar valóság.

Vagy ennyire elvan rakva a kettős mérce nyelve balra.

Ott mindent szabad máshol meg még megszólalni sem.

2009. szept. 15. 17:15
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

attól, hogy valaki skinhead még nem jelenti, hogy jobbikos.

Különben pedig a melegfelvonulásokon mindíg ott vannak. Már akkor is ott voltak amikor jobbik még nem is létezett. Tomcat félék.


Sőt igazából nem is értem, hogy miért azonosítják akármelyik pártot is a skinhead-ekkel.

2009. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Mindenkit lepontoztam, mert a szememben nem ember az aki az ideológiája miatt ennyire el van ferdülve.

Biztos Magyarok vagytok és van tükrötök de köpködni is kellene néha ha észre sem veszitek hogy emberek haltak, meg és ti csak papoltok hogy nekem beszólt egy rasszista!

2009. szept. 15. 17:19
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
nem vagyok jobbik szimpatizáns,de rájuk fogok szavazni a választásokon mert megérdemelnek egy esélyt ők is!A húsz év alatt láttam mit ért el a kormányzással a másik két nagy párt.dehogy on is legyek NEM láttam,viszont tudok olyan esetről amikor gárdistát szúrtak le és vertek el csak mert gárdista és "magyarkodott"
2009. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%

Nem feltétlen kell valakinek Jobbikosnak lennie (vagy hát úgy se tudjuk leellenőrizni, hogy milyen), hogy a létező uszításra reagálva cselekedjen. Lehet, hogy aki cselekedni fog, az már nem jobbikos (vagy gárdista), de az indulatok szítását a jobbik csinálja. Arra mindig nagyon figyelnek, hogy a megnyilvánulásokat majd mindig azért kísérje valami jó kis finomabban vagy kevésbé finoman burkolt zsidózás, uszítás.

Nem hallomásból rasszistáznak az emberek, hanem aki egy kicsit is nyitva tartja a szemét, az tapasztalja, hogy a hangulat az utóbbi időben erőteljesen elmozdult egy zsidózósabb irányba, egyre többször találkozol és egyre agresszívebb zsidózással, amik igen gyakran olyan szlogenekkel jönnek párban, amiket a Jobbik szokott használni. Nem mondom, hogy a jobbiktól jön az egész, de ők is beszálltak keményen ebbe az irányba, és erőteljesen szítják tovább az indulatokat.

Elég akár csak ezt a fórumot megnézni, hogy egyes helyeken milyen zsidózások mennek. Néhány éve azért ilyenek még nem voltak.

2009. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
31%

A gárda gyakorlatilag azt kapta amit megérdemelt: pár s*ggarcú unatkozó nagypofájú sz*rházi aki itt akarta kiélni az elcseszett kisdobos éveit és tovább keverte a szószt a maga saját eszelős bandájában, de a büdös életben semmit nem tettek le az asztalra a többévi sz*rkeverésen kívül, viszont legalább elment egy rakat lóvé a pucolásuk után ahova betették a retkes kezüket, nemmintha egyébként nem nyúlták volna le az erre költött pénzt csak szólok h az ezek akciózása utáni takarítás se volt ingyen.


A jobbik meg egy kb fityesz pályafutása utáni színvonalat mutat, egy kiégett tökfejekből és kétes előéletű trógerekből összeverbuválódott ingyenélő klub ahol arra szuámítanak a tagok h majd ebből szedik meg magukat miután kellő számú balekot etettek be, de alapból komolytalan az egész csürhe, az meg szégyen h egy pár elején komolynak látszó arcot is sikerült maguk köré gyűjteniük, de azért nagyon kíváncsi vok h az a nagypofájú ügyvédp*csa is mit alakít majd brüsszelben ennek a tetűfészek ország lejáratásán kívül, mert ahhoz túl kicsi hal h itt labdába rúgjon.


És mielőtt pár buzgómócsing levonná itt a konzekvenciát h biztos megint valami maszopos büdös komenyista fröcsög itt össze vissza közlöm h antiszemitább vagyok ennél az újdivatot majmoló tartalmatlan húgyagyú csőcseléknél, a kezdetektől sikerült zsigerből megutálnom minden tetves cigót a fityeszes klánnal együtt, épphogy a vonó nem kandikál ki a s*ggükből, sajnálom h oda jutott ez a hely ahova az utóbbi 20 évben tették, de nem tom szánni a benneélőket mert ők csinálták, és csak azt kapják amit érdemelnek, akit el lehet taposni azt el is fogják, ez már nem a KGST jóreggelt! És eszem ágában sincs bárkire szavazni itt míg még a maradék időmet itt letöltöm, és egy ideje nem is teszem, mert aki megteszi már akkor elcseszte mikor valamit bejelölt a szavazófecnin mert épp az fog neki alátenni amelyik a következő kormány lesz. Így meg megmarad a pártatlanságom, tiszta lelkiismerettel küldhetek el mindenkit a k*rva anyjába a környezetemben.

2009. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
32%
lehuzigálhattok f*sszopók, attól még ugyanolyan pozőr gyökerek maradtok, nekem megy ugyanakkora igazam marad...
2009. szept. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!