Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki tud olyan esetről hogy...

Valaki tud olyan esetről hogy Zsidókat effektív bántottak jobbikosok vagy gárdisták?

Figyelt kérdés

És tud valaki olyanról hogy emberek öngyilkosok lettek és valami "gágogó" kisbőgő miatt!


Az ideológia és a média áldozatai az embereknek egy része? Akik hallomás alapján antiszemitáznak és közben mindenki által köztudottan ismert "ember" aki miatt öngyilkosok lettet más tisztességes emberek meg hatalmas pozíciót tölt be teljesen nyilvánosan.

Hol élünk?

Ébresztő!


2009. szept. 15. 16:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező!

Te embereket pontozol le szűklátókörűségért, amikor te nem látsz a szemedtől. Minek kérdezed meg, ha nem vagy kíváncsi?


(Megpróbálhatnád egyébként az érvelést is: próbálkozz összetett mondatokkal, és valamilyen koherens gondolatmenettel, nagyobb lesz a sikered...)


Voltam Jobbik gyűlésen. Volt olyan rész, amikor Vona Gábor csak elnézően mosolygott, miközben a tömeg azt skandálta: mocskos zsidók. Ha Vona akkor azt mondja: "ejnye srácok, azért ezt mégse", akkor nem tesznek disznócsülköket a holokauszt-emlékmű cipőibe, nem mennek emberek verekedni meg homoszexuálisokat dobálni, nem festenek horogkeresztet zsidó sírokra. Ha nem is Vona Gábor meg Morva Krisztina verekszik, és nem is az ő kezükben van a spré: a társadalmi feszültségkeltésért kiemelten felelősek... Ez vitathatatlan, bár igazad van, lepontozható.

2009. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
58%
A "tisztelt" kérdező mintapéldája a habzópofájú beszűkült látókörű csürhének akit képvisel, az a gyalázat hogy az ilyenek mindig túl nagy számban voltak jelen ebben a magából kifordult országban, különben nem jöhetett volna létre az egész szálasi meg rákosi aztán legutóbb káder korszak mert sose találtak volna olyat akit a polgártársai nyúzására vesznek rá. De ennek a népnek a legnagyobb átka mindig is saját maga volt, és ezért meg is érdemli amit kap.
2009. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
60%

Én csak egy valamit nem értek. Az antirasszisták és antifasiszták valamint a cigányok mélymagyarozhatnak, büdösmagyarozhatnak, nácizhatnak, fasisztázhatnak. Ez nem gyűlöletkeltés? Egyébként ha visszaugatunk nekik, akkor ők vannak felháborodva és megsértődve (óvoda kettő...).

Egyébként ezek a fenti derék egyének már engem is lefasisztáztak, mert néha elmegyek pár misére a közeli templomba. Na innentől kezdve egy aljas csürhe vagytok. Szervusztok!

2009. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
46%

"attól, hogy valaki skinhead még nem jelenti, hogy jobbikos."


Persze, hiszen lehet akár SZDSZ-es vagy LMP-s is. Nem beszélve a Munkáspártról.

2009. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
19%

A gárda és a Jobbik is egy kalap kaki. Morvai Krisztina 2004-ben majdnem MSZP-s miniszter lett (azt hiszem esélyegyenlőségi, az EP választások idején), szóval nekem ne mondja senki, hogy nem az MSZP irányítja a Jobbikot.


A komcsik ehhez értenek a legjobban, manipulálni, megosztani az ellentábort.

Aki kicsit is átlát ezen, az a Fideszre szavaz mert nincsen más értelmes választás.

2009. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%
Járj gyakrabban misére, attól lehiggadsz majd. Vidd magaddal a kérdezőt is, mert neki talán még nagyobb szüksége van rá. Ámen
2009. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%

Kettővel ezelőtti hozzászóló!

1. Az ember nem tehet arról, hogy minek vagy hova születik, arról viszont igen, hogy milyen ideológia mellett áll ki.

És ha valaki nácinak nevezett csak mert templomba jársz, az majdnem akkor tévedés, mintha ennek az egy nyomoréknak a baromsága miatt "csürhének" nevezed mindazt, aki használja ezt a szót.

2009. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%

"valamelyik nő tőlük beszólt valakiknek akik zsidók, hogy ne őt csesztessék, hanem foglalkozzanak a körülmetélt tökükkel."

Ezt Morvai Krisztina irta vissza egy amerikai zsidónak aki egy elmebeteg szemétládának nevezte őt azért mert nem tetszik neki az hogy ő tesz is valamit az igazságért és nem úgy táncol ahogy azt a zsidók fütyülnének neki.Ha valaki engem is leelmebetegezne énis kb hasonlót irnék neki.Az egy dolog hogy zsidó de hogy még ráadásul nemis él itt azt a tengerentúlrón pofázik ide...

2009. szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azért "lettem" náci mert azt mertem mondani,hogy Kertész Imre sz@r könyveket ír és ha már magyarnak Nobel-díj,akkor Szabó Magda.
2009. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Remélem a Hazatérés templomába mennek:D
2009. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!