Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nőként a Jobbik támogatom. És?

Nőként a Jobbik támogatom. És?

Figyelt kérdés

Sok ember számára ez megdöbbentő.

Nem értem.Miért?

Az egyetlen magyar párt.


Tetszik ahogy a magyar kultúrát próbálják feltámasztani , és pozitív dolognak tartom hogy Morvai Krisztina kiáll a nők jogaiért ,és megígérte ,hogyha egyszer kormányra kerülnek akkor több nő lesz a parlamentben.



Emellett , pozitív dolognak tartom, hogy a közbiztonságért is tesznek.

Fiatal nőként ,volt összetűzésem már "C" kategóriás állampolgárokkal.Undorítóak.


Élelmiszermérnök hallgató vagyok , az egyetemen több embernek is sikerült felnyitnom a szemét , akik tévhitekkel , előítéletekkel voltak tele.Szerencsére sikerült nekik elmagyaráznom , így belőlük is támogató lett.


Talán a pártba is belépek , hivatalosan.

Amúgy is , több nő kellene a magyar politikába.


22/N



2013. márc. 9. 19:03
1 2 3 4 5
 41/45 Joe Makepeace ***** válasza:
52%

Akkor elmondta a Fletó hogy tenni akar valamit nem kiskirálykodni, nem azért vállalta a miniszterelnökséget! Nem is értem hol itt a probléma! A birkák újfent kiragadtak 3 mondatot az egészből, azt elkezdték terjeszteni, és az indulatokat gerjeszteni! Viktorka viszont már akkor is bármit megtett volna a hatalomért! Azt amikor cirkusz volt, álltak a rendőrök a kis pajzsaikkal, és nem

is értettük hogy miért nem csinálnak semmit, miközben cs***tette őket egy rakás futballhuligán!

Nem értem, hogy ennek a népnek az már ku**a jó ha valaki lengeti a magyar zászlót, de közben magasan tesz az országra, viszont ahogy valaki valamit csinálni akar akkor "kommunista"! Ráadásul pont a Gyurcsány? Nevetséges!

2013. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

"Akkor elmondta a Fletó hogy tenni akar valamit nem kiskirálykodni, nem azért vállalta a miniszterelnökséget! Nem is értem hol itt a probléma! A birkák újfent kiragadtak 3 mondatot az egészből, azt elkezdték terjeszteni, és az indulatokat gerjeszteni!"


Hol itt a probléma? Statisztikát hamisítottak, üres papírokkal szaladgáltak a parlamentben mondván, hogy az a költségvetés. Csupán ennyi.


"Nem értem, hogy ennek a népnek az már ku**a jó ha valaki lengeti a magyar zászlót, de közben magasan tesz az országra..."


Ha nem mondod is, már ebből leszűrtem volna, hogy balliberális vagy. Te is csak szidod a Jobbikot, és közbe meg fogalmad nincs a párt tevékenységeiről. Hogy honnan tudom? Ha valaki ezekre a megmozdulásaikra, törvényjavaslataikra, és sorolhatnám még, azt mondja, hogy magasról tesznek az országra, az szerintem a Barátok Közt között az RTL klubbon értesül a fontosabb hírekről. (Táncoló pingvin stb.)


Az MSZP a volt kommunista MSZMP utóda, úgyhogy igen ha valaki akkor ő kommunista. Nem mondtam, hogy Viktor jobb, de inkább 1 millió Viktor mint egy Gyurcsány.

2013. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
36%

Hey Joe ha nem tetszik ez az ország(zászló lobogtatás és miegymás) akkor tudod mit kell tenned! Innen el lehet menni nem? Pont a Mester mondta anno...De ha nem mész sehova akkor kínozz mást a baromságaiddal.

Tudjátok Jobbikos létemre nekem nincs bajom azokkal akik a Fideszre szavaznak. Sőt Orbánt kifejezetten kedvelem még ha nem is értek sok dolgával egyet de szerintem a maga módján igyekszik. Még úgy ahogy az mszp-s nyugger szavazókat is megértem.....bár olykor eszméletlenül nehéz!

De a DK? Én azt hittem nincs olyan ember aki benyeli Fletó legújabb hazugságait, de ismét csalódnom kellet. Már megint! De mint mondtam ha nem tetszik ez az ország meg ennek a népnek a ,,k++va jó'' mentalitása akkor ideje odébb állni nem? Sót szerintem most indulj, rögtön! Kérlek....

2013. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
36%

"Nem értem, hogy ennek a népnek az már ku**a jó ha valaki lengeti a magyar zászlót, de közben magasan tesz az országra, viszont ahogy valaki valamit csinálni akar akkor "kommunista"! Ráadásul pont a Gyurcsány?"


Azt ugye tudod, hogy a főnököd már levitézlett?

De a zászlólengetés, főleg a magyar zászlóé így már elhiszem, hogy zavar, hisz' nektek ez "náci", és a vörös posztót látjátok benne.


És áruld már el mit is csinált a főnököd azon kívül, hogy "elk*rtuk", meg k.urvaországozott?

Ha mégegyszer hatalomra kerül akkor ez az ország megérdemli a sorsát!

2013. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
9%

"Tudjátok Jobbikos létemre nekem nincs bajom azokkal akik a Fideszre szavaznak. Sőt Orbánt kifejezetten kedvelem még ha nem is értek sok dolgával egyet de szerintem a maga módján igyekszik."


Teljesen egyetértek veled, én is így vagyok vele. Viktor próbálja a baloldal hagyta romokból összeszedni a dolgokat. Na meg nem mellékesen kiárulták az országot is a balosok, ezzel is kellett valamit kezdeni. Próbálkozik Vikotr kisebb nagyobb hibákkal. Navracsics például a nagy. Matolcsy á ne is mennyünk bele de igen. De egyébként én is Jobbikos vagyok.


24/F

2013. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!