Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nőként a Jobbik támogatom. És?

Nőként a Jobbik támogatom. És?

Figyelt kérdés

Sok ember számára ez megdöbbentő.

Nem értem.Miért?

Az egyetlen magyar párt.


Tetszik ahogy a magyar kultúrát próbálják feltámasztani , és pozitív dolognak tartom hogy Morvai Krisztina kiáll a nők jogaiért ,és megígérte ,hogyha egyszer kormányra kerülnek akkor több nő lesz a parlamentben.



Emellett , pozitív dolognak tartom, hogy a közbiztonságért is tesznek.

Fiatal nőként ,volt összetűzésem már "C" kategóriás állampolgárokkal.Undorítóak.


Élelmiszermérnök hallgató vagyok , az egyetemen több embernek is sikerült felnyitnom a szemét , akik tévhitekkel , előítéletekkel voltak tele.Szerencsére sikerült nekik elmagyaráznom , így belőlük is támogató lett.


Talán a pártba is belépek , hivatalosan.

Amúgy is , több nő kellene a magyar politikába.


22/N



2013. márc. 9. 19:03
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
61%
És majd szépen pofára fogsz esni. Hidd el nekem, van pár ismerősöm, akik belátnak a Jobbik vezetőségébe és nem sok jót hallottam eddig tőlük.
2013. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
53%

Én is nő vagyok, én is a Jobbikot támogatom.

Pártba én soha nem lépnék be, semmilyenbe. Szerintem nem kell több nő a parlamentbe, de a többivel egyet értek.

23/N

2013. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
49%
Szíved joga, de tudd, hogy a Jobbik szerint a nő feladata lesni a férje kivánságát, szülni egy rakat gyereket és főzni a vacsorát, majd meghalni. Ha neked ez az élet oké. Egyébként nekem is volt összetűzésem cigányokkal, de nem lettem Jobbikos.
2013. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
42%
Te vagy az Nikki Miller?
2013. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
58%

"Szíved joga, de tudd, hogy a Jobbik szerint a nő feladata lesni a férje kivánságát, szülni egy rakat gyereket és főzni a vacsorát, majd meghalni."


Dobj már erről egy linket, valamit amivel alátámasztod, hogy hallottál ekkora hülyeséget. Köszönöm.

2013. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
54%

'Szíved joga, de tudd, hogy a Jobbik szerint a nő feladata lesni a férje kivánságát, szülni egy rakat gyereket és főzni a vacsorát, majd meghalni.'


Ez a baromság megint honnan jött? :D

2013. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
34%
Szüljél kiskatonákat a nemzetnek, oszt mehetünk románia ellen, ojjéééé!!!
2013. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

A fő ok amiért ezt a pártot támogatom , az nem csak a cigányok.

Az összes többi párt Magyarországon , hazafiatlan ,nem érdeklik őket az emberek.


A Jobbik az egyetlen , amiben még látok valamit ,egy halványak pislákoló fényt a nagy sötétségben.


Személyesen is Jártam Jobbik vezette településen , kíváncsi voltam rá , először én is szkeptikusan álltam hozzá.

Viszont , nagyon kellemeset csalódtam , a településen , érezni lehetett a rendet.

2013. márc. 9. 19:17
 9/45 anonim ***** válasza:
53%
semmi baj nincs ezzel, csak azértdöbbennek meg mert nem ismerik a jobbikot,
2013. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
82%

Szíved joga azt támogatni, akit akarsz.


Viszont olyat nem mondhatsz, hogy "a Jobbik az egyetlen magyar párt". Jelenleg Magyarországon több párt van, amik pontosan ugyanannyira magyarok, mint a Jobbik.


Egyébként valóban vannak szimpatikus dolgaik, én is szimpatizálnék velük, ha a külpolitikai és gazdasági elképzeléseiket a lehetőségeinkhez igazítanák.

2013. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!