Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nőként a Jobbik támogatom. És?

Nőként a Jobbik támogatom. És?

Figyelt kérdés

Sok ember számára ez megdöbbentő.

Nem értem.Miért?

Az egyetlen magyar párt.


Tetszik ahogy a magyar kultúrát próbálják feltámasztani , és pozitív dolognak tartom hogy Morvai Krisztina kiáll a nők jogaiért ,és megígérte ,hogyha egyszer kormányra kerülnek akkor több nő lesz a parlamentben.



Emellett , pozitív dolognak tartom, hogy a közbiztonságért is tesznek.

Fiatal nőként ,volt összetűzésem már "C" kategóriás állampolgárokkal.Undorítóak.


Élelmiszermérnök hallgató vagyok , az egyetemen több embernek is sikerült felnyitnom a szemét , akik tévhitekkel , előítéletekkel voltak tele.Szerencsére sikerült nekik elmagyaráznom , így belőlük is támogató lett.


Talán a pártba is belépek , hivatalosan.

Amúgy is , több nő kellene a magyar politikába.


22/N



2013. márc. 9. 19:03
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
24%
Nőként Jobbik támogatod. Szép lenni. Én meg beszélni magyar. És?
2013. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
48%

Talán nem ártana, ha a programjukat egy gazdasághoz értő emberrel is megbeszélnéd. Akkor rájönnél, hogy nem elég hangoztatni, hogy de nagy magyar vagyok, de szeretem a népet, olyan program is kellene, amit meg is lehet valósítani.

Mellesleg, hogy szeretem a magyarokat Orbán kedvenc szövege.

2013. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 petofi21 ***** válasza:
45%
Csak a Jobbik! Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!
2013. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
33%

"Nálam a "hazaszerető" kategória ott kezdődik, hogy valaki kellő mértékben elsajátítja az anyanyelvét. Amint látom, a helyesírás és a normális fogalmazás nem az erősséged..."


Én ismerek olyan embereket, akik a magyarság pusztulását kívánják, de helyesen írnak magyarul.

2013. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
43%

Bírom amikor kész érvek hiányában, mások helyesírására teszünk szemrehányást:)


"Én ismerek olyan embereket, akik a magyarság pusztulását kívánják, de helyesen írnak magyarul."


Én is sajnos, a parlamentben van egy kettő.

2013. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 bumbi02 ***** válasza:
51%

zemélyesen is Jártam Jobbik vezette településen , kíváncsi voltam rá , először én is szkeptikusan álltam hozzá.

Viszont , nagyon kellemeset csalódtam , a településen , érezni lehetett a rendet.


Érezni akartad a rendet.


Kíváncsi lennék, ha járnál 3 városban, és egyik vezetőségéről se tudnád hogy milyen, melyikre mondanád hogy érezni lehetett a rendet.

2013. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

29. Nem csak érezni akartam a rendet.


A településen jártam Jobbik előtt is ,lényeges a különbség.A lakosok is dicsérték a Jobbikot.


Néha kicsit a 80-as évekre emlékeztetnek , az önkormányzat tulajdonába kerültek a földek és ott dolgoznak az emberek , termelnek a helyi óvodának , iskolának.A munkások nagy része roma származású akik bebizonyították hogy tudnak dolgozni ,csak megfelelő segítség kell.


A roma polgárjogi mozgalom vezetője:

A Közös Kézfogás Roma Polgárjogi Egyesület elnökeként jelen voltam Gyöngyösi Márton előadásán. Gyöngyösi Márton objektíven bizonyította, az Amerikai Egyesült Államok illetve Izrael államokban gyakorlat , hogy a kettős állampolgárságról a megválasztott képviselők nyilatkoznak , hogy melyik állampolgárságot kívánják megtartani. Azt gondolom, Gyöngyösi Márton képviselő Úr helyes irányba mutatott, amikor a fenti kérdést megfogalmazta a parlamentben. Az nem igaz, hogy a Riadólánc szervezte ellentüntetésen roma polgárok jelen lettek volna, az bizony igaz, hogy felelős roma-vezetőként támogatom és támogatjuk a Jobbik politikáját, amennyiben valóban a dísz cigányok elszámoltatását következetesen végrehajtja.”

2013. márc. 9. 22:59
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

"Kíváncsi lennék, ha járnál 3 városban, és egyik vezetőségéről se tudnád hogy milyen, melyikre mondanád hogy érezni lehetett a rendet."


Ha ott laknál mint én 100ból is megtudnád mondani. Inkább örülj, hogy nálatok nincsenek ilyen gondok sem mint hogy azokat cseszteted akik tudják.

2013. márc. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 50felett ***** válasza:
57%

"Nálam a "hazaszerető" kategória ott kezdődik, hogy valaki kellő mértékben elsajátítja az anyanyelvét. Amint látom, a helyesírás és a normális fogalmazás nem az erősséged..."


Ez valóban a témához illő válasz.

Feltételezem,hogy az Izraeli-Magyar állampolgárságú képviselők is ismerik a helyesirás szabályait, és hazaszeretők, mármint Magyar Haza.

2013. márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
69%
én bennevagyok én 1 jobbikos politikus titkárnője vagyok és nincs ezzel semmi baj vannak nők itt párton belül is akik nők a pártban ,nincs ezzel semmi baj Örülünk neki!
2013. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!