Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetemi tanulmány: Vérfertőz,...

Egyetemi tanulmány: Vérfertőz, hepatitist terjeszt, dögöt eszik, bélférges a romák többsége, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 13. 06:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
bakker, ez nagyon durva :(( meg az, hogy ezeket az "áldott jó" embereket védi az összes média és politikus, a fehérember meg köcsög szar rasszista, ha felháborodik...
2009. szept. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Nyírkátán a cigányok befogják a kóbor kutyákat hogy télen legyen mit enniük, nyáron egy háznál lehet akár 10 kutya is, tavaszra elfogynak, megeszik őket :(

Meg az erdőbe járnak sünért, simán kibelezik szegényeket és megeszik :(

2009. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ahol ezek megjelennek, ott beköszönt a 21. századi kőkorszak.
2009. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát, ha a kurucinfón írják akkor én biztos, hogy elhiszem...
2009. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
legutolsónak, annak melyik részét nem érted, hogy egyetemi tanulmány, ja és mit vártál a cigányvédo zsidó index írjon ilyen cikket? köztudott, hogy csak addig szűz a cigány lány míg gyorsabban fut az öccseinél s míg börtönbe az apja... egyesek nem tudják elfogadni az igazságot, pedig egyértelmű, hogy ezekkel a vadállatokkal csak a baj van, sorold fel mi hasznuk a cigányoknak, ha te mondassz 1et akkor már tudsz valamit, azon kívül, hogy "ők is emberek" ...
2009. szept. 13. 14:07
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Én elhiszem, ugyanis vannak ezzel kapcsolatos tapasztalataim. Mamám sajnos olyan helyen lakik, ami távol esik a falutól, amolyan tanyaféleség. Na ide beköltöztek szép számmal cigány családok is. Néhány cigánygyerekkel kiskoromban még játszottam is, így egészen közelről tapasztaltam a dolgokat. Alig fürdenek, koszos ruhákban járnak, szappant csak nálunk láttak, nem oltatják az állataikat -mondjuk etetni sem etetik- így elhiszem, hogy betegségeket terjesztenek, mondjuk hepatitist.


1-2 km-re a "tanyától" van egy sertéstelep, ahol a döglött állatokat kiviszik a dögkútra, a cigányok pedig onnan kiszedik, megmossák a patakban és biciklin viszik haza. Saját szememmel láttam, meg azt is, amit hagytak maguk után a patak partján, hát nyáron a 35 fokban elég kellemetlen arra sétálni...


Valamint az egyetlen viszonylag normálisnak tűnő cigánylány lefeküdt az anyja testvérével, így született neki egy degenerált lánya.


Szóval, igen....

2009. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

az hogy a lopást meg a bűnözést

elfelejtette megemlíteni az egyetemi tanulmány

2009. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Volt pár éve, valamelyik tetőantennával fogható adón (MTV, TV2, RTL Klub), egy tévériport a dögevő cigányokról. Néhányan hajlandók voltak nyilatkozni, és elmondták: arról állapítják meg, hogy lehet-e enni egy dögből, hogy mászkál benne kukac.
2009. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

El tudom hinni.

Gratulálok a tolvaj kormányunknak(meg azoknak ,akik megválasztották őket,meg akik engedik még hatalmon lenni),hogy tenyésztik ezeket a férgeket.

2009. szept. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

Majd megkérdezem a főiskolát végzett cigány kolléganőmtől...

Amúgy meg én a helyetekben nem írnék általánosításokat. A szomszédunk garantáltan magyar, de ez nem akadályozta meg abban, hogy három lányával is háljon. (Ült érte egy kicsit.)

2009. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!