Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » AZ ATV az abszolút egy zsidó...

AZ ATV az abszolút egy zsidó tévé?

Figyelt kérdés

Nem szoktam nézni, de ha van valami zsidó ellenes dolog akkor ők az első akik feljelentgetnek, meg kivesézik a dolgot.Ez egy nyíltan zsidó tévé vagy magyarnak mondják magukat és csak ilyen liberálisak?


Mert mondjuk az RTL-re is mondják,hogy zsidó meg ballibes, de azért ez nem 100%-ban igaz (csak 90%-ban), de az ATV-vel mi a helyzet?


(Nem provokáció a kérdés, tényleg érdekel, mert ha zsidó tévé akkor azt mondom,hogy oké persze hogy a zsidók érdekeit nézik, de ha magyarnak tartják magukat akkor egy utolsó szégyenfolt)



2013. márc. 5. 20:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Mi a probléma?

Tévedés, hogy az Ószövetség azzal veszi kezdetét, hogy Isten megígéri Ábrahámnak, hogy "nagy néppé teszlek"? Tévedés, hogy a Biblia úgy hivatkozik a zsidókra mint "Isten választott népe"? Tévedés, hogy Jézus keresztjén a "zsidók királya" felirat állt az evangélium tanúsága szerint? Tévedés, hogy Izrael Jákob álma után kapott neve és azt jelenti, hogy "Istennel küzdő"? Szerinte nem.


De azt kérlek komolyan világítsd meg,hogy Te, most, itt 2013-ban mi alapján tartod magad egy ezer éve élt király szellemi örökösének? Vissza tudod vezetni a családfádat ezer évre? Ez idő alatt annyiféle nép megfordult ebben az országban, hogy a magyar az egyik legkevertebb összetételű nép Európában.

Engem komolyan érdekel és hidd el, minden rosszindulat nélkül kérdezem, mit jelent neked a magyarság? Mit tettél és mit teszel érte, mire alapozod a saját magyar identitásodat?

2013. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Az a probléma,aki elhiszi azt a baromságot,ami a Bibliában a zsidók összehordanak,hogy ők kiválasztottak stb. Ráértek maguk javára szerkeszteni egy ilyen irományt,amiből állítólag sok ciki és bíráló részt kihagytak. A zsidókat anno elűzték minden honnan, ezért mint sokat szenvedett nép, hogy sérelmeikre gyógyírt kapjanak, kitalálták,hogy ők kiválasztottak és e miatt felsőbb rendűek lehetnek és élősködhetnek más népeken. A szétszóródásuk sem a történet miatt volt,mert nem engedelmeskedtek,hanem gondolom ezen okra fogva legyen indok más népek nyakán lógni.

A magyar nép soha nem lógott más nép nyakán, hanem maga élte életét, látta el magát, befogadott más népeket,hogy biztos életet tudjanak élni. A zsidók kivonulása a "szent földre" csupán politikai történés lehetett,mert az egyiptomiaknak elege volt belőlük és oda menekültek.

A magyar mindig itt élt Európában, hamis az a dolog,hogy mink ide jöttünk, a honfoglaláskor. Mi akkor visszajöttünk, bizonyíthatóan így van, mi nem 1 ezer éve élünk Európában, hanem több 1000 éve, csak ezt zsidó, szabadkőműves lobbi eltitkolja, félremagyarázza, de attól még sok remek írás van erről.

2013. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ugye ezt most csak poénnak szántad? Mert annak jó, de ha komolyan gondolod, akkor kezeltesd magad, komolyan...
2013. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Nagyon egyszerű a válasz: keresd fel az ATV székházát és libbenj be a főbejáraton át az aulába. Két bazinagy izraeli zászló fogad majd, óriási, kétajtós szekrény méretű biztonsági őrökkel. Remélem, ezután a kérdés többé nem kérdés...
2014. febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
Egyébiránt az ATV-ben jelentős tulajdonjoga van a Hit Gyülekezetnek: ld. hivatalos céginformáció. A Hit Gyülekezet pedig nem tekinthető keresztény egyháznak, inkább zsidó, mint keresztény.
2014. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Élőben szoktak beszámolni az izraeli választásokról,nekik ez nagyon fontos.Mindent és mindenkit éltetnek aki ami magyarellenes Konrád GYörgy, GYurcsány, Hitgyüli stb....Szeretik a Magyarságot bűnös nemzetként feltüntetni.
2014. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Attól, mert a magadfajta náci zsellérnek mindegy, hogy mi történik a világban, még élhetnek olyan emberek az országban, akiket érdekel egy izraeli választás, ahogyan egy egyiptomi vagy egy amerikai is.

Az meg ne zavarjon, hogy az általad magyar gyalázó zsidókként aposztrofált emberek egytől egyig az országot féltik pont az olyan együgyű, tanulatlan sutyerákoktól, mint Te.

2014. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Tudom, mindenki náci aki zsidót mer kritizálni.
2014. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szerintem zsidó irányítottságú, vagy csak ez a nagyon ultratoleráns, ami abban nyílvánul meg, hogy nyalja a seggét a kisebbségeknek, szélsőballibsi csatorna, de biztos, hogy van valami vele, mert ezt már én is láttam, pedig nem vagyok gyakori néző, hogy rendszeresen zsidó tematikájú műsorok, és hasonlók mennek.
2015. nov. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 horcso74 válasza:
Nem zsidó csak nyalja a zsidók seggét.A barom hitgyülis Németh Sándornak van benne tulajdonrésze. Szóval egy elbaszott csatorna.
ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!