Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs Magyarországon...

Miért nincs Magyarországon svábbűnözés vagy bunyevácbűnözés?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert a svábok , bunyevácok , tótok , ruszinok , bolgárok mind európai emberek.Egy európai könnyen beilleszkedik egy másik szintén európai országba ,lehet más a kultúra de az alapjai ugyanazok minden európai országban.


A nem európaiak közül az ázsiai (japán , kínai ,koreai , thaiföldi ,..stb) népen képesek beilleszkedni az európai társadalomba.


A cigányok , afrikaiak ,nem tudnak , mások , másként működnek.

2013. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Azért mert csak egy olyan népcsoport él a földön amely sehová sem képes beilleszkedni.
2013. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Van svábbűnözés is, csak a svábokat nem szúrod ki külső alapján, míg a cigányokat igen.
2013. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

'Van svábbűnözés is, csak a svábokat nem szúrod ki külső alapján, míg a cigányokat igen.'

igen? akkor mondj pár elkövetésfajtát, ami kifejezetten, tömegesen svábokra jellemző. Németül káromkodnak? vagy mi?

2013. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
aszpartamot tesznek a savanyusagokba, ami emberiseg ellenes bun
2013. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
80%
A cigányoké, egy sajátos bűnözési forma, amivel az átlag polgár nap mint nap szembesül. Persze egyik nép sem szent, és szerintem is kissé radikális megnevezés a cigánybűnözés, de ezt nem véletlenül termelte ki magából a többségi társadalom.
2013. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Ki mondta, hogy nincs?

A bunyevácok főként egy elég harcias, haragtartó nemzetség.

És elnézést mindenkitől, aki bunyevác és nem ilyen, de nekem vannak rossz tapasztalataim.

2013. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Hát ezt én sem tudom!:O
2013. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dick Esmen ***** válasza:
67%
Mert a tirpákok és a rácok lenyomják őket.
2013. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Cigó betör a vikendházba, összepakol, aztán leül a konyhába és teljesen kizabálja a hűtőt. Utána jól leissza magát és elalszik. Reggel karpereccel ébred... Cigánybűnözés.
2013. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!