Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon az emberek...

Magyarországon az emberek többet szeretnek politizálni, mint más országokban?

Figyelt kérdés
Mert én lépten-nyomon abba botlok, hogy mindenki politizál, ha elkezdek valami hobbi/szak területről beszélgetni valakivel, szinte nincs ember, aki két mondaton belül ne a politikára váltana. Nálunk a repülőgép-csillagmotorból vagy a Porsche boxermotorból is 3 perc alatt aktuálpolitika válhat. De a tranzisztorok és a nyomtatott áramkörök is pártpolitikába torkollnak vagy a kisállatvitaminokból is hamar közélet válik. Már utálok beszélgetni az emberekkel...

2013. febr. 25. 08:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnos itt olyan rosszak a körülmények, hogy kénytelen vagy politizálni. Én is amikor bemegyek a boltba, és azt számolgatok hogyan tudnék kijönni, hogy azért tudjak normálisan kajálni, de hónap végén se haljak éhen, és mikor minden szükségeset megveszek, elém nyomnak egy jó magas számlát, és utána tiszta ideg vagyok, mert tudom, hogy lehet, nem marad már pénzem ezután szinte semmire... na akkor nekem is eszembe jut egy-két más a politikusokról...
2013. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A politikusokat a nép választja, elvileg, és nem csak rajtuk múlik, hogy mennyi pénze van az embereknek, hanem a külföldről bejövő multinacionális vállalatokat irányító kis csoporttól. Azért megy tönkre a helyi gazdaság. Az emberek, ha a kormány kirugna egy ilyen vállalatot felháborodnak, hogy megszűnik a munkahelyük. Arra nem gondolnak, hogy mindet ki kellene rúgni, és végre a saját lábunk rá állni, kilépve miden érdekszövetségből! Kezdetben nehéz lenne, mert azok a kedves külföldiek megpróbálnának megfolytani minket, szankciókkal!
2013. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!