Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Orbán Viktor...

Szerintetek Orbán Viktor tényleg tud javítani Magyarország állapotán?

Figyelt kérdés
Hazánkban szerintem elég sok tennivaló volna, amerre néz az ember mindenhol csak korrupcióval, meg "zülléssel" találkozik.
2009. szept. 9. 21:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
10%

A válasz megírásának időpontja: 09-11 14:25:


Barátom csúnyán alulmaradtál a vitában,és ha visszaolvasod a válaszaidat és a jobbikos válaszait a tiédben sokkal több gyűlölet,uszítás van el kéne gondolkodnod,hogy helyes hírforrásból tájékozódsz e ,mert úgy vettem észre nem te vagy az objektív és kapásból fröcsögsz a másikra.ebből az következik nem a jobbikos agyát mossák,hanem éppen a tiédet.

2009. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Remélem tud ,nagyon elkelne már ide a javulás.....
2009. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Orbán Viktor ennek az országnak, ebben az állapotban annyit érne, mint halottnak a csók - de bárcsak ne nekem legyen igazam!
2009. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

"Barátom csúnyán alulmaradtál a vitában"


Nem volt vita, gyógypedagógiai foglalkozás volt. Próbáltam korrepetálni a jobbikost politikai alapfogalmakból, bár ez tényleg nem sikerült. Sajnos képezhetetlennek bizonyult a jobbikos (a jobbikos nálam egyre inkább az idióta szinonimája tapasztalataim alapján).

2009. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ne személyeskedj, elég szánalmas vagy(:
2009. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is az a tapasztalatom,hogy a Jobbikosok vitaképtelenek.Csak a saját igazukat ismétlik,papagáj módra,ezért én már nem is vitatkozok velük.
2009. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ugyan már, a politikus is csak pénzért dolgozik, neki semmi érdeke sem javítani, sem rontani az ország helyzetén. Mint minden dolgozó ember, megkapja a pénzét, és dolgozik tovább. :P Senki nem tud javítani. Sajnos.
2010. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

21:29


Minden dolgozó embernek érdeke jól dolgoznia, mert ha rosszul dolgozik, kirúgják.


A politikust is kirúgják, ha rosszul dolgozik, meg lehet nézni, hogy a 2006-ban 43%-os MSZP és 6%-os SZDSZ milyen eredményt ér el a választáson 2010-ben.


Természetesen vannak rossz főnökök, akik eltűrik azt is, ha a dolgozók nem dolgoznak tisztességesen. Ekkor a cég csődbe megy. Ugyanez igaz a politikusok és a nép, ill. az ország viszonyára is.

2010. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!