Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tetszett Orbán évértékelője?

Hogy tetszett Orbán évértékelője?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 18:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem hallottam, de gondolom itt van már a tejjel-mézzel folyó kánaán...
2013. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom szokása szerint fényezte magát, és vetítette a Gyurcsány-Bajnai-ájemef mumust. Nekem nem tud újat mondani ez a hazug szélhámos.
2013. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Tök jó, hogy nyertünk tanulmányi versemnyt meg minden. Meg az is tök jó, hogy 20 év múlva még tökjobb lesz. Szerintem.
2013. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

Csak azt kérdezném meg, hogy Drága, Egyetlen Miniszterelnök Urunk melyik országról beszélt. Abban például mi érdeme van az Orbán "famíliának", hogy XY a világ legjobb szakácsai közé került? Csak azt hangoztatta, hogy "Magyarország jobban teljesít, mert..., de még mindig nem elég jól." Csodás hallgatni, hogy az országban az átlag bruttó 240 ezer (de kinek?), inkább azzal foglalkozna, hogy ebből mennyi a nettó. Szép, hogy az országban minden második ember azt mondja, hogy nagyon jó élete van, de érdekelne, hogy ezt miből szűrték le.

Röviden: gyönyörű dolgokat beszélt, csak sajnálatos, hogy ma ebben az országban épp az ellenkező folyik.

2013. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
31%
Gyurcsány bajaink gordonja most nem volt téma ...
2013. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
Hát ezt az évértékelőt Kiss Ádám is elmondhatta volna nem tudom, hogy szándékosan vagy "véletlenül mondott ennyire nevetséges dolgokat de olyanokat mondott, hogy füle farka nem volt amúgy viszonylagosan tetszett mert buzdító volt de igazándiból különösebben értékelni nem tudom... :/
2013. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
No, meg szép volt az is, hogy csak ellenzékre fogott mindent, hogy mindent ők tettek tönkre, és nekik most ezt kell helyrehozni. Kis önkritika nem ártana. A másikra fogni mindent a legegyszerűbb. Pedig akárhogy mondja, hogy az előző kormány tett tönkre mindent, nekem akkor mégis sokkal jobb, nyugodtabb életem volt. De igen vicces ez a nagy önelégültsége.
2013. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 szántóvető ***** válasza:
22%

nekem nagyon tetszett.azonkívül hogy képes világosan érvelni és hatásosan magyarázni,arra is kitért hogy a bal oldal milyen elképzelések szerint kormányzott korábban.Értelmes ember nem is lehet kíváncsi egy választás előtti vitára bajnaik meg gyurcsányok ellen.Én ez utóbbi kettőből köszönöm,nem kérek többet míg élek.

"tízezer magyar exportképes középvállalat létrehozása",erre azért kíváncsi leszek hogy mennyi valósul meg belőle.

2013. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
A szokásos fülkeforradalmár hülyítés ment.
2013. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Eképzelhető,hogy a beszéd írója szándékosan csinál hülyét belőle?
2013. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!