Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem kaphatunk ugyan...

Miért nem kaphatunk ugyan akkora támogatásokat az EU-ban mint a régi tagok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert nem bíznak ebben az országban. és megmert leis kéne tennünk vmit végre az asztalra
2009. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert az a régi tagoknak nem biznisz.ennyi.
2009. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mert kevesebbet is adunk a közösbe...
2009. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"mert nem bíznak ebben az országban. és megmert leis kéne tennünk vmit végre az asztalra"


Ez nem ilyen kérdés ! Hogy bizalom meg kiérdemelni!


Egyenlő esélyek a versenyben! Ez a lényeg.


Én bennem egy percig ne bízzanak , de adig ne is várjanak semmit amíg nekem 2× annyi terhet kell cipelnem mint a szerencsésebbeknek.

2009. szept. 8. 19:47
 5/11 A kérdező kommentje:

"Mert az a régi tagoknak nem biznisz.ennyi."


Egyet értek.


De nekünk akkor miért az? Ha csak szívatnak mint az öreg paraszt a még öregebb Berváját?

2009. szept. 8. 19:48
 6/11 A kérdező kommentje:

"mert kevesebbet is adunk a közösbe"


A lakosságot arányait tekintve , ugyan akkora a nettó befizetésünk.


Sőt mivel a mi támogatásunk egy jelentős része a régebbi tagállamokhoz kerűl, mér rosszabbak az aránaink!

2009. szept. 8. 19:51
 7/11 anonim ***** válasza:

az áraink nem az Eu miatt rosszabbak. h mi folyik ebben az országba, azt az államfőtől kérdezd meg, és nem az EU-tól. azt h itt mért keresnek 5suzör kevesebbet az orvosok, h itt mért kerül 3szor annyiba a tankönyvek...nemazért mert ez más országoknak nem biznisz, hanem azért mert a hatalmon levőknek ez nem biznisz. ha több a támogatás, nekik kevesebb jut zsebbe.

én az Eu helyébe rúgnám ki ezt az országot, felesleges ebbe az országra támogatásra költeni. és igenis tegyen már le végre magyarország vmit az asztalra, ne folyton csak siránkozzon, és másiokat hibáztasson. ti is tipikus példája volétatok, rögtön azzal jöttetek h mert más országnak ez nem biznisz. mindneki rossz, csak ti vagytok a jók. ugyanez a mentalitás érvényes az egész országra, és ez viszi csődbe az egész országot. amióta bennevagyunk az eu-ban csak toporgunk megsem közelítjük az erm zónát.az államháztartási hiányról, és a bruttó államadósságról már neis beszéljünk.

2009. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

NEM KELL HOGY TÖBBET ADJON MINT MÁSNAK !!!!!!!!!!!!!!!

Hogy írjam le hogy megértsd!

De nem is kevesebbet.

Hol van az leírva hogy h magas az állam adósságunk akkor kevesebb a földalapú támogtás.

Ebbe és a bankrendszer sajátos kapzsiságába ment tönkre a mezőgazdaságunk!

2009. szept. 8. 21:07
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem az Eu nak az alap elve a verseny és az egyenlő feltétel?
2009. szept. 8. 21:11
 10/11 anonim ***** válasza:

én ilyet sehol sem írtam, h adjon többet, mint másnak. én arra akarok kilyukadni, h az EU nemegészen arra való, h támogatásokat nyújtson egyfolytában mindenkinek. és szomorú az, h egyesek azt gondolják, hogy EU=támogatás. és azt várják h namajd az EU segít és majd mi is fejlődünk. ez nemigaz. fejlődni magának is kell, az orszégnak, és nem mindent az EUtól várni. anno 4es metrónál is volt ez a galiba, hogy az ország az Eu-tól kb 3/4 rész támogatást várt, és teljesen felvolt háborodva h ugyan miért nem fizet ennyit az EU.

igenis magyarország is fejlődjön, saját magától, bne mindent máshonnan várjon. aztán meg sopánkodik, h jajjj...derossz ezaz EU mert nem segít az országnak bekerülni az ermII zónába pl. nemazért vagyunk az eu-ban, h az eu megsegít, mint a jóisten. egyelőre még önálló ország vagyunk, önálló ügyekkel, de egy csapat tagja. válalltuk h bizonyos feltételeknek megkell majd felelnünk, ha csatlakozunk, úgyhogy ezeket sem értem, h az Eu mit szól bele h ezmegaz nemjó magyarországon. a csatlakozáskor vállaltuk ezeket. és az EU még ígyis elég asok támogatást nyújt nekünk, amik ha nemlennének, inklább belese gondoljunk h holtartana ezaz orszég, pl infrastruktúrailag, és fejlesztésügyileg.

2009. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!