Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem kaphatunk mi is...

Miért nem kaphatunk mi is ugyan annyi támogatást " földalap stb" mint az Eu ban a többi ország? Miért vagyunk 2. rangúak?

Figyelt kérdés

Miért is támogatja az Eu a mezőgazdaságot és az élelmiszer - feldolgozó ipart? Mert sokba lenne a kaja, és nem maradna a nyugati polgárok számára elég pénz az ipari termékekre.

Kinek jó ez, akik fejlett ipariak.

Kinek nem jó ez, akik mezőgazdasággal kapcsolatos adottságúak. Nem furcsa hogy mennyire a velejéig szívatnak?


2010. febr. 19. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Tuljadonképpen miről akarsz írni? A magyar mezőgazdaság sok EU-s támogatást kap.Az ország pedig nem mezőgazdasági adottságú.Elég kevés a valóban jó termőföldünk,kevés az öntözési lehetőség,stb.
2010. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tuljadonképpen miről akarsz írni? A magyar mezőgazdaság sok EU-s támogatást kap.Az ország pedig nem mezőgazdasági adottságú.Elég kevés a valóban jó termőföldünk,kevés az öntözési lehetőség,stb.


Kevés a jó szántóföld? Az átlag humusztakaró 70cm.

2 nagy és számtalan kisebb folyó, épített csatornák, vízelvezető rendszerek. Csak karban kellene tartani, és megoldani az öntözést, és a belvíz tározókat.


Te nem tudom hogy miről beszélsz?

A támogatásaink pedig " a teljesítmény és föld alapúak a régi Eu s országokénak a 30% a. Ennyit sem tudsz és okoskodsz?


Én Bp s vagyok, de a családom egyik fele, Hadú-megyei és 2 en is kisbirtokosok 4-500He. Havonta találkozom ( a munkám miatt) velük, ők is Jobbikosok és sokat beszélünk. Teljesen képbe vagyok!

2010. febr. 19. 22:31
 3/12 A kérdező kommentje:
Jah, a Duna-Tisza közénél Szolnok alatt akadnak homokos területek ahol csak homokos területek vannak, ott tényleg meg kell válogatni hogy mit akarsz termelni, de ott sem lehetetlen. Viszont a kis és nagy alföld, a káli medence, a Hortobágy feletti területek. Ezek mind ragyogó termőföldek, csak ki kellene használni!
2010. febr. 19. 22:36
 4/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg azért, mert nálunk nem lehet szabadon földet vásárolni, mint az EU többi országában.
2010. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

valószínűleg azért, mert nálunk nem lehet szabadon földet vásárolni, mint az EU többi országában.


Ez elég szánalmas indok. Hiszen akkor vagy átadjuk a földjeinket, vagy kiütik alólunk?

2010. febr. 19. 23:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Talán nem ártana ezt valami szakértőtől megkérdezni, nem pedig laikusoktól.
2010. febr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ez elég szánalmas indok."


szerintem meg az a szánalmas, hogy elönti a közéletet a sok hozzértő, és arról pofázik, hogy majd mi megmutatjuk, hogy miként is kell ezt csinálni, meg elmehet az EU a fenébe, de közben persze csak adja a pénzt, mert az kell.

2010. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

szerintem meg az a szánalmas, hogy elönti a közéletet a sok hozzértő, és arról pofázik, hogy majd mi megmutatjuk, hogy miként is kell ezt csinálni, meg elmehet az EU a fenébe, de közben persze csak adja a pénzt, mert az kell.


Te tényleg egy szánalmas pojáca vagy.

Belevittek a tutiba, termeljünk úgy ahogy ők diktálnak, arra a piacra amire ők, és közben kevesebb a támogatásunk. Te ostoba idióta, ez nem könyöradomány, ezzel tartanak versenyképtelen helyzetbe.

Ha senki nem kapna támogatást, már rég a köcs nyugatiak zabálnák a mi kajáinkat. Annyi eszed nincs mint egy kosár pillangónak.


Morva minden alkalommal szóváteszi, csak hogy a többi hazaáruló magyar soha, és egyedül nehéz.

2010. febr. 20. 00:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Mész az utcán az egyik haveroddal. Odajön egy csávó, neked ad egy ötezrest ajándékba, haverodnak meg egy tízezrest. Ebben az esetben - ajándékról lévén szó - illik panaszkodni?

Arról nem is beszélve, hogy azért nem mi szartuk az EU-t. Történetesen örülhetünk, hogy beengedtek minket.

2010. febr. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mész az utcán az egyik haveroddal. Odajön egy csávó, neked ad egy ötezrest ajándékba, haverodnak meg egy tízezrest. Ebben az esetben - ajándékról lévén szó - illik panaszkodni?

Arról nem is beszélve, hogy azért nem mi szartuk az EU-t. Történetesen örülhetünk, hogy beengedtek minket.


Sajnos ez így nem teljes, de kiegészítem a logikai vonalat.


Mész az utcán az egyik haveroddal. Odajön egy csávó, neked ad egy ötezrest ajándékba, haverodnak meg egy tízezrest. Aztán kiderül hogy amíg beszélgettél egy fontos megrendelődet lecsapott a barátja a kezedről, és havonta bux húszezret.


Ugye milyen kedvesek.

Egyzserű zsidó logika csak sokan képtelenek az alap mechanizmusait megérteni.


NEM AD SEMMIT INGYEN AZ EU, csak nem biztos hogy egyből meglátod a következményeket.

2010. febr. 20. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!