Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez miért nincs fent a kuruc....

Bumbi02 kérdése:

Ez miért nincs fent a kuruc. Infon?

Figyelt kérdés

Mostanság egyre több kérdést látok, hogy a Jobbikot elhallgatja a média, és szegények nem tudnak érvényesülni..Kérdem én, hogy akkor a kuruc.info-n miért nem találom a hírek közt azt, hogy mintegy 8,5 milliárd forint támogatást kapnak a borászaink az EU-tól csak idén? Hisz a kuruc.info a kiegyensúlyozott hírportál, nem?


[link]


2013. febr. 15. 22:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
79%

Azt hogy miért nincs fent nem tudom, de nagyon szívesen lefordítom neked a hírt magyar nyelvre:


"Megszűnik Magyarország több évszázadra visszatekintő borászata és újabb gazdák ezrei válnak földönfutóvá."


Nagyjából ennyi a hír, és szerintem fel fog kerülni a kurucra, egyszerűen csak ők sem képesek minden hírre egyszerre figyelni.

2013. febr. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
9%

"melyik az a "balliberális" oldal amúgy, amit a kuruccal párba lehetne állítani?"


Egyik sem. Azok csak azért írnak cikket hogy telehazudják az országot.

2013. febr. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
11%

"Covenant visszatért!!"


Tényleg nagy öröm, csókold körbe a főrabbid.

2013. febr. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
13%

"ugye te most nem azt mondtad komolyan hogy az origo ugyanolyan mint a kuruc? :DDDDd"


Nem, mert az origo csak akkor nem hazudna ha megszűnne.

2013. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
44%
Abból osztanak szét ami egyszer befizetésre került "mindenki" által, aztán abból súlyozottan kapnak vissza a régiek, mi mióta bent vagyunk mindig kevesebbet kapunk vissza mint amennyit befizetünk. Aztán ezek a támogatások nagyrészt infrastruktúra fejlesztésre mennek, ami nem a helyi emberek hanem a multik érdekét szolgálja, a másik része meg havercsávókhoz kerül, és valamennyi nyilván tisztességes úton kerül szétosztásra de morzsák ezek az összmérleghez képest.
2013. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 tetro ***** válasza:
93%
Azért furcsa az origot, aminek normális impresszuma van, számon kérhető, perelhető, egy olyan bloghoz hasonlítani mint a kuruc, ami bármit mond, semmilyen felelősséget nem vállal érte. Ez oldaltól függetlenül, csak formailag. Az egyik egy létező újság, a másik pedig egy fröcsögő blog név nélkül.
2013. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
56%
A kurucinfót én is a hír24-el tudom párba állítani. Az egyiknél leírják hogy cigány, a másiknál tiltva vannak a hozzászólások, ha róluk van szó. A hozzászólásokról jut eszembe, mindkét oldalon vannak fröcsögők, de vannak normális kommentelők is.
2013. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
10%

Meg lehetett volna fogalmazni objektíven is:


Az EU a tőlünk elrabolt, kicsalt, vagyonból, élettérből most visszalök 8,5 milliárdot.

2013. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!