Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Surányi György kinek pocsékolt...

Surányi György kinek pocsékolta el Magyarország aranykészletét és miért? Miért nincs börtönben?

Figyelt kérdés
62 tonnát pocsékolt el '89 és '94 között, Mo. jelenlegi arany tartaléka 3.2 tonna. '89 -ben az arany ára sehol sem volt a mostani 1600$-os árhoz képest.

2013. febr. 14. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Svájcnak adta el szarért húgyért. (aranyvonatok)
2013. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Jelenleg egyébként a lakosság aranykészletének felvásárlása megy. Tonnaszám viszik ki Svájcba és angliai bankokba.

Hatalmas mennyiséget csempésztek be anno Olaszországból, Törökországból, amikor még megérte. Most a lakosság a hirdetett 6000-6700Ft-os (14-es) grammáron eladja.

2013. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Pártot alapítok. Indulok a választáson. Meg fogom nyerni. Az első intézkedésem, hogy a gondolatnélküliségért börtön jár. Egy hónap múlva kényelmesen hátradőlök. Páran elleszünk a parlamentben. Az ország egyik fele börtönben lesz, a másik fele vigyáz rájuk.

Csak még azt nem tudom, honnan lesz ennyi börtönöm. Ja, tényleg, az iskolákat átalakíthatnám. A priccsipar fellendülne.

2013. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mintha ettől boldogabb lennék, ha megtudnám az igazságot, de azért én is kíváncsi vagyok ilyen dolgokra. Valami itt biztosan történhetett a háttérben. Lehet, hogy akkor még nem ért annyit, mint most, de azért egy ilyen szinten lévő ember ennyire hülye nem lehetett, hogy ne tudta volna azt, hogy az arany az értékálló. Legalábbis tudomásom szerint. Azt persze akkor még nem lehetett tudni, hogy mi lesz 15-20 év múlva, de azért az aranykészletet szerintem is meg kellett volna tartani, hogyha már értékálló dolog.

Nem tudom, hogy mik az erre vonatkozó törvények, szabályok, de valahogy ebben az országban, sőt általában a világon is, szinte mindig a legfelsőbb, legmagasabb szinten lévő emberek csinálják a legnagyobb hülyeségeket. Olyannyira, hogy az emberben joggal merül fel a kérdés: nem fűződött-e neki mindehhez valamiféle érdeke? És az ilyen dolgokat még nagyon sokáig lehetne sorolni! Olyan ez, mint amikor több, mint 20 év után keseregnek a szakértők és még sok ember azon, hogy miért kellett az országot eladni. Ez pedig már innentől kezdve nem összeesküvés elmélet, mert tényleg képtelenebbnél képtelenebb dolgokat csináltak és csinálnak az országnak a vezetői. Egyébként könnyű mindenre azt mondani, hogy "összeesküvés-elmélet". Itt már nem erről van szó, messze nem; ugyanis túl sok ilyen dolog történt és történik sajnos még most is. Mindig pedig nem lehet arra hivatkozni, hogy: "Ó, ugyan már, hát ezt akkor még hol lehetett volna tudni?" Persze tudom, hogy Surányi erre szintén ilyesmit mondana, mert ha tényleg igaz az, amire gyanakszok én meg sok ember, akkor miért vallaná be a számára nagyon kínos igazságot?! Nyilván "meg is magyarázta" már ő ezt a dolgot, mert gondolom akkoriban is feltűnt ez néhány embernek. Én nem hiszem, hogy ennyire tök hülye emberek vezetik az országot a parlamentben, meg a vállalatokat.

De ahogyan említettem, én sem tudom, hogy mik történtek és történnek a háttérben, és jó lenne már végre teljes bizonyossággal megtudni az igazságot ezekről a dolgokról.

2013. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!