Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy ismerősöm olyannyira...

Egy ismerősöm olyannyira Fidesz szavazó, hogy hasonlít egy vallási fanatistára. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem láttam még, hogy megkérdőjelezett volna bármit, amit a Fidesz tett. Méltatja, dicsőíti az Ő pártját, és mindenkit támad, aki a Fideszt kritizálni meri. Schmitt plagizálása szerinte nem plagizálás, csak rágalom, az AB szétzilálása teljesen jogszerű, és élete nagy álma, hogy Orbán Viktorral egyszer személyesen kezet fogjon. Egyébként más dolgokban egész normális, épelméjűnek tűnik, de ebben a kérdésben egy vallási fanatista mintájára viselkedik. Még egy focicsapatnak szurkoló igazhitű rajongó és néha elismeri, hogy kedvenc csapata rosszul játszott egy mérkőzésen, de Ő, mint igaz Fidesz hívő, 10 év alatt egyszer sem kételkedett a Fideszben. Szerintem az az ember, aki nem kételkedik, kritizál valami gondolkodó ember módjára, az neme lehet teljesen épelméjű. Mit gondoltok?
2013. febr. 12. 12:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

Orbán Viktor nem kommunista! Orbán Viktor kommunista és szovjetellenes volt mindig. Amikor más nem mert megszólalni akkor Orbán már a szovjet tankokat kergette ki és meg is verték őt ezért jó keményen a kommunista rendőrök.

Mindig is az antikommunizmus egyik világszemélyisége volt Orbán Viktor!

aki összemossa Orbán Viktort a kommunistákkal, na az a kommunista! Kőkommunista!

2013. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Orbán kergette ki a kommunistákat?

XD

jó vicc volt,ha élt volna akkor a 2.ukrán frontot is megállította volna?

A peresztrojka miatt mentek ki nem Orsós miatt.

Olvasgassatok egy kis törvénykönyvet.

2013. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
*** mármint történelem könyvet akartam
2013. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen Fideszes ismerősöm! :D

Szerinte az összes párt a fejjel megy neki a falnak!Ha egy rossz szót szól az ember a fideszről látszik rajta hogy majd szét robban az idegtől! :DHa van valami fideszes balhé azt kőkeményen kimagyarázza vagy komoly bizonyítékot kell neki felmutatni!

2013. febr. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
28%-os téged őszintén sajnállak.
2013. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
66 szaálékos, sajnáld csak magad, te kommunista!
2013. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!