Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek (ük) a...

Mi a véleményetek (ük) a neokon-okról?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 17:51
 1/5 Vadkan01 ***** válasza:
Ugyanazt csinálják, mint a többiek, csak másként adják el magukat.
2013. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mik azok az ük neokonok?
2013. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel azt hallottam, hogy az amcsi republikánusok tekinthetők neokonnak, és a republikánus politikát W ("Bokor Gyuri") lejáratta, és vannak nála durvábbak is (olyan konzervnyitók, akik a melegeket is simán legyilkolnák, és a füveseket életfogytiglanra itélnék*), ezért azt mondom, hogy köszönöm nem kérek belőlük! :(


*Persze az egész párt nem ilyen Schwarzi pl. a füvet is legalizálta volna, ha megszavazza a nép.

2013. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem inkább a politikai irányzatról van véleményem. Szerintem sok szimpatikus vonás van benne: pl. szabad fegyverviselés támogatása (nem kell a rizsa, Svájcban is van), a bevándorlás korlátozása (Dél-Nyugat USA fele már csaknem gringó, egy részük még angolul sem tud), piacbarát gazdaságpolitika, stb.


Szerintem Bush nem is volt olyan rossz, főleg a 2012-es jelöltek fényében. Ja, el is felejtettem, eléggé elítélem a fullkonzervatív, fanatikus és mélyen vallásos hevületüket.

2013. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szabad fegyverviseléssel nem értek egyet, a bevándorlás korlátozásával viszont igen, a füvezés büntetésével viszont nem! A piacbarát gazdaságpolitika nálam nem azonos sem Fletóékkal (kinyaljuk a hátsójukat), sem Vityáékkal (ott teszünk nekik keresztbe, ahol csak tudunk).
2013. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!