Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni 1 új autót és...

Szeretnék venni 1 új autót és mitgondoltok a Golf-okról?

Figyelt kérdés

mivel eddig volt 1 kemény kis suzuki swiftem (régi)... ezért szeretnék végre egy nem kockaforma rozsdadarabot vezetni!


mit gondoltok ezekről a golf-okról?


[link]



2012. dec. 9. 10:59
1 2
 1/15 audiofly ***** válasza:
75%

Azt , hogy nehogy benzinest vegyél 4-es Golfbol. :)

Amúgy meg inkább vegyél Passatot. A suzuki után nagy lesz, de sokkal vagányabb egy nagy autó.

2012. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 eNerdzsy ***** válasza:
75%

Azt gondolom a 99-es évjárat és az M-es rendszám alapján, hogy külföldről behozott autó. Az ilyenek lehet, hogy töröttek voltak, ezért csak óvatosan.


Egyébként a Volkswagennel semmi gond lehet, hogy én is azt veszek legközelebb.

2012. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Annyit tennék hozzá ezekkel az 1,6-s motorokkal baj van .

Olajfogyasztás kompresszió problémák ..

Én nem venném meg ..

2012. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Az 1.6-osokkal tényleg van baj, vegyél inkább 1.9-est. :D
2012. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy te tipikusan az a fajta vagy aki még nem vezetett autót és hallás alapján normalizálja a típust!

Neked az autó ott kezdődik gondolom,hogy Dodge Viper,Ferrari enzo stb...

Majdha 1 olyannal vágsz fel akkor hajrá!



Ma elmentem kipróbáltam nagyon kellemes csalódást okozott!Azthittem mivel nemsokkal nagyobb blokkja van mint a suzukinak nem vártam ekkora kellemes csalódást!

"Havas" terepen is kellően stabil volt ,"betonhoz"ragadt volt eléggé ,stabilitására 10/10 ...a havas terep ellenére is érezhető volt az erő ...Nem csak az az erő hogyha jól megnyomom akkor fokozatosan (Lassan ) gyorsulgat mint 1 smart-nal ,hanem azt hogy van ott erő rendesen ,kultúrált kinézet olyan volt kb mint 1 bmw .:Stabil és komfort érzetet nyújtott!

Sajna az üzletet ott nem kötöttem meg ,hogy a tulaj 3 nappal előtte koccant vele...Sajna eztmárcsak ott tudtam meg...A bal ajtón kisebb horpadás festék lejövetel volt..."kapuajtó a kocsi-nak ment a széllökés hatására".


Aztleszámítva nagyonjó kis verda!

2012. dec. 9. 19:12
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok, és hát igen, a Golfok egyébként jó, megbízható autók. :D
2012. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy vezettem autót, és teljesen a földhöz vagyok ragadva. Csak egy példát mondok, hogy ugyanebben a kategóriában a tesó G Astra sokkal jobb vétel. Jobb motorok, meg alapból az autó is szebb. Tudni kell, hogy a fosvágenségnek mindig nagy felára van. Akinek ér ennyit, az vegye aztán magát szidja, hogy a másik autója ugyanannyit tud csak éppen olcsóbb, szebb, meg jobb.
2012. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a G Astra semmivel sem szebb, mint a Golf. ;D Valamint az Opel, és a Volkswagen minősége között is van jó pár különbség, nem értem, hogy minek kell fosvágenezni, nem hiszem, hogy olyan nagy ember vagy te, főleg ha itt osztod az észt barátom. A Golfok motorjával semmi baj sincsen, bár az 1.6-os Golfokkal van némi probléma, de az 1.9-esekkel nem! Tudok neked olyan Golfokat mutatni..... :DD
2012. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kimondtad a kulcsszót! Nem jobb az Opel sem...de nem is rosszabb! Akkor minek fizetni az emblémáért?
2012. dec. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ha őszinte akarok lenni ez a kérdés,hogy mi szép a golf-ban olyan mint a foci mecs és a sör!

Nem tudom miért szép és miért tetszik a GOLF de valahogy csak tetszik!


A sör -ben is igy vagyok! Semmi jellegzetes finom ize nincs a sörnek de szeretem ,izlik!

A focimecset sem tudom mi a jó 90.percen át (+-) nézni de szeretem!



A golf egyszerűen szép autó=)

2012. dec. 10. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!