Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen hidegben hogyan mossátok...

Ilyen hidegben hogyan mossátok autót? Nem fagynak be a zárak stb. Vagy megvárjátok, míg enyhébb az idő?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
előtte fújj a zárba olajozót ... nekem már az ajtóm is fagyott be mosás után, ami nem öröm, mert megtépi a gumi tömítést ha kifeszíted ... azóta nem mosok autót, megsértődtem ... ez kb 20 éve volt :)
2012. dec. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy járva hagyom a motort plusz közben megy maxon a fűtés.

A gané nagyját lecsapatom pár perc alatt és kész.

Eddig még nem fagyott be semmi.

2012. dec. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Majd tavasszal. Amúgy sincs értelme nagyon lemosni, mert csak kihangsúlyozza, hogy házilag lett lefestve pár elem:D
2012. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mínuszokban nem mosatom. Ha enyhül az idő, akkor esetleg, de utána mindenképp szárazra törlöm az ajtókat, gumitömítéseket és bekenem szilikonzsírral.
2012. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Veszel egy flakon szilikonsprét meg egy szerzel egy rongyot, fújsz a rongyra, körbetörlöd a kédereket vele, rárakod a sprére a csövet amit adtak hozzá, befújod a zárakat aztán akció.


Én télen gyakrabban mosom mint nyáron, mert hiába mondják hogy bio útszóró só meg nem korrodál attól még elég agresszív anyag.

2012. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Autó mosás? mi a fenének!Csak két évente mikor vizsgára viszem!A szélvédő és az ablakok legyenek tiszták, ennyi.Ha nagyon csillog még ellopják!
2012. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!