Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan és mivel mossátok...

Hogyan és mivel mossátok autótok motorotok?

Figyelt kérdés
Milyen eljárásal ?
2012. okt. 29. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is egyszer lemostam. Mióta viszont szerelgetem is, rájöttem, hogy teljesen felesleges, többet árt, mint használ neki. Az elektronikába is belemegy a víz, ami nem egészséges. Mostanában azt csinálom, ha szerelek valamit, azt visszaépítés előtt lepucolom.
2012. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sportmotorom, volt hogy autómosóban kellett lemosatni, mert szégyen volt ahogy kinézett

Itthon 2vödör vízet használok, egyikben samponos víz van, másikban sima, először szivaccsal áttörlöm, mindenhol lepocsolom, aztán a sima vízzel leöblítem

Hamar megszárad, elektronikához nem nagyon fér víz ha meg igen, kutya baja nem lesz mert sehol sincs beázás gyanús rész

Ülésnél, kormánynál szárazra törlöm

31/F

2012. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán a műanyag idomokat vizes, autómosószeres ronggyal áttörlöm. (Motor)
2012. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A külső mosást rábízom az esőre, belül meg ha valami zöldell kitépem, ha mászik eltaposom. Néha kirázom a gumiszőnyegeket, és ha már nem látok ki, akkor leretkelem a szélvédőt...
2012. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, benéztem. Én az autó motorjára írtam, h nem ajánlatos mosni :D Amúgy sima mosószeres vízzel, meg egy nagy "hókefével" átdörgölöm, azután öblítem. Ha van kedvem hozzá, akkor polir pasztával is áttörlöm.
2012. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először is tiszta vízzel leöblítem,aztán autósamponos vízzel átdörgölöm,aztán tiszta vízzel megint leöblítem. Arra figyelek hogy esővízzel öblítsem vagy kúti vizzel,mert letörölni már ugye nem esik jól és attól meg nem lessz pöttyös,a csapvíztől pedig igen. Ha nincs autósampon akkor a mosogatószer is kiváló erre a célra.
2012. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös, nem akarok kötekedni, de ha motormosásnál bemegy a víz az elektronikába, akkor azt a motorteret "meg lehet szexuálni". Gondolj bele, mit kap az a motor, 120-nál esőben...
2012. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vízzel és slagos eljárással, és megbolondítva egy kis szivacsos rásegítéssel. :)
2016. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!