Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményeteket ezekről...

Mi a véleményeteket ezekről az eBook-okról?

Figyelt kérdés

Szeretnék beruházni egyre és ezeket néztem ki:

"eBook Reader PRESTIGIO PER3162BN" és ezt "eBook Reader Kindle WI-FI 6" E-Ink"

Szóval melyiket ajánljátok és miért, stb.



2013. jan. 31. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A Prestigiot nem ismerem, arról nem tudok nyilatkozni. Nekem Kindle-m van, azt csak ajánlani tudom. Jól összerakták, nem recseg-ropog, könnyű kezelni, kb. egy hónapig megy egy feltöltéssel, rengeteg könyv ráfér. Olvasásra tökéletes. Én imádom, mindig nálam van.
2013. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


Van rá esély, hogy azt fogom megvenni, nem sokkal drágább és márkásabb is. Azt még elfelejtettem megkérdezni, hogy letöltött könyveket/tartalmakat ami nem PRC tehát DOC,TXT,PDF, azokat gond nélkül tudja kezelni? A konvertálásról tudok de arról nem, hogy ingyenes dolgokat kezeli-e.

2013. jan. 31. 22:09
 3/6 Juan_Carlos ***** válasza:
pdf, mobi, prc mennek rajta, a többit konvertálni kell, de az kb. 3 perc, szóval minden egyszerűen megoldható.
2013. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Kindle (és szerintem bármely más e-ink olvasó) szöveg olvasására alkalmas. Tud kezelni pdf-t és képeket, de elsősorban nem arra való. Ha neked ilyesmi kell, akkor csalódni fogsz benne.

Ha könyveket olvasol (ismétlem: szöveges regényt), akkor szeretni fogod.

Egyébként van ingyenes konvertáló program, semeddig nem tart átalakítani mobi-ba, és tökéletesen használható bármely doc vagy pdf.

2013. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, elsősorban olvasásra kellene. De nem tudok dönteni, hogy melyik lenne a legalkalmasabb, sokat nem akarok rá költeni. A fontos az lenne, hogy jó jelenítse meg az oldalakat(lapokat) és torrent oldalakról letöltött szöveges fájlokat is tudja kezelni (txt, pdf, doc, szóval ami nem csak prc). A lényeg, hogy azokhoz a dolgokhoz amihez ingyen jutottam azokat is tudja kezelni. Most ez lehet, hogy hülyeségnek hallatszik de szeretném tudni mielőtt vásárolni fogok.
2013. febr. 1. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindent átkonvertálok, szóval fogod tudni használni. Doc, txt, akármi... Fogod a Calibre nevű ingyenes programot, és fél perc alatt megcsinálja neked, feltöltöd a Kindle-re, és olvashatsz is.
2013. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!