Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek hozott hasznot az EU-s...

Kinek hozott hasznot az EU-s csatlakozásunk?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 2. 23:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%
Az Eunak. Meg a Pártnak.
2009. szept. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
kérdezd azt a 100 ezer magyart, aki az eu csatlakozás után külföldön vállalt munkát, hogy hasznot hozott-e nekik.
2009. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

A kérdéssel kapcsolatban nincs mit mondanotok barmok csak a demagógia! 100000 külföldön. És az a sok nyomorult itthon.

csak nézd meg "Illúziókeltés és kijózanodás" szakaszt.

2009. szept. 3. 00:02
 4/33 A kérdező kommentje:
Persze igazad van , miért nem megy ki 9 500 000 Magyar és akkor az itt maradottakhoz csatlakoznak a messze keleti rokonok?
2009. szept. 3. 00:05
 5/33 anonim ***** válasza:
9%
és neked, barátom, van-e saját gondolatod a témáról, vagy mindent elhiszel, amit olvasol?
2009. szept. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

Nekem rengeteg hasznot hozott az EU. Kézzelfoghatót és egyéb értelemben is.

Számos uniós pályázaton milliókat nyert a szervezetünk, amit községfejlesztésre költhettünk, sokkal több rendezvényt tudtunk megvalósítani. Új eszközöket tudtunk vásárolni. Számos külföldi meghívást kaptunk EU-nak köszönhetően.

Munka tekintetében számos új piac nyílt meg. Már minden gond nélkül tudunk szállítani az unió többi országába is, nem kell "fű alatt" meg "macerásan".

Egyszerűbben utazom az üzleti tárgyalásokra, vagy akár az európai nyaralásokra is.

2009. szept. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Nekem tapasztalataim vannak arról ahogy a megmaradt hogy nem megfelelő magyar érdek képviselet okozta beszűkülés után gazdaságunkat még jobban leépítik azok a globális tendenciák amik csak a nagytőkével rendelkező országok érdekeit szolgálják. Egyszer csinálni kellene egy egyenleget és könnyen kiderülhetne hogy nettó befizetők vagyunk.Ez az SZDSZ-MSZP banda sok kárt okozott, de ebben meg van a szerepe bőven az eu" csak a nagytőke" politikájának is. KB az az akcentusa az EU nak a gazdaságban is ami a Szlovák kérdésben. Általános gazdasági hasznot nem látok ! Amibe belelehet illeszteni egyfajta nemzet stratégiát. Csak a leépülést látom azt hogy ezt nem lehet vagy azt támogatom ha meg szünteted.

Nem piacokat nyertünk hanem vesztettünk ez a baj.

2009. szept. 3. 08:05
 8/33 A kérdező kommentje:

Nekem rengeteg hasznot hozott az EU. Kézzelfoghatót és egyéb értelemben is.

Számos uniós pályázaton milliókat nyert a szervezetünk,


Írj kérlek egy kicsit bővebben mert nem vagy a számomra hiteles!

Én is tudok ilyeneket írni: Nekem megsúgta az 5 számot a lottón!

2009. szept. 3. 09:12
 9/33 anonim ***** válasza:
64%

Én is ismerek vállalkozókat, akik rengeteg támogatást kaptak az EU-tól.


De ezt a jobbikosok úgysem hiszik el, mert a Párt nekik direktívába adta, hogy abban kötelező hinniük, hogy az EU csakis a zsidóbérenc balliberális banda érdekeit szolgálja, ezért nem léteznek EU-támogatási programok.

2009. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Dobtam neked egy hasznosat.


Én mint jobbikos örülnék a legjobban ha ez nekünk jó volna.

De nem az a lényeg hogy akadnak e olyanok akiknek ez jó!

Még szép hogy vannak példák rá.


De az hogy akadnak az kevés, mert mi egy nemzet vagyunk és összességében nem hoz semmit csak visz.

A nemzetgazdaságnak káros.

Hiába lesz 500 db milliárdos a pályázatokból, ha a nemzetgazdaságnak csak beszűkülést hoz.

Ez vissza hat mindenre és egyre kevesebb lesz az újra osztható GDP, ez a baj és ezért vagyunk nettó befizetők.

Nem elég csak azt számolni hogy mennyit kapunk mert van befizetésünk. önerőnk, és a gazdasági leépülésből, piacvesztésből származó jövedelem kiesésünk.

Nem azért nemzetezem folyton mert jobbikos vagyok hanem mert ennek az országnak a fejlődését a nemzetgazdaság dönti el, mert olyan ország nem létezik ahol az embereknek jobb lesz ha csak egy kiváltságos réteg növekszik és a nagy többség csak agonizál.

2009. szept. 3. 10:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!