Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az orosz közember kedveli...

Az orosz közember kedveli vagy sem a magyarokat?

Figyelt kérdés

Egyáltalán hogyan vélekednek rólunk ?


Azon apropóján voltam kénytelen eltöprengeni ezen, miután egy online PC-s játékon amit oroszok készítettek (World of tanks) egymás után kapok ki és nem vagyok képes kijátszani 5 óra alatt sem a 3x-os XP-t (napi első győztes csata egy tankkal).


Mielőtt azt rónátok szememre, hogy kezdő vagyok, elmondom, hogy több mint 12 ezer random meccs + klán meccs. Több 10-es tank tulajdonosa. Prémium tankom is van és arany lőszert is használok, tehát nem mondhatja a WG, az adminok, hogy nem tolok bele lóvét. Klántársaim akik régóta játszanak szintén, boldog provinciatulajdonos voltak anno szintén így látják. Mármint hogy a sorozatos vereség nem a játékos hibája.


Orosz szerveren nem nyúlnak ennyire bele a játékba. Lehetséges hogy mindezen fentebb általám aggályosnak vélt dolgok mögött az oroszok nem tetszése áll. ( Zárójelben jegyzem meg, hogy a játék adminjai piás dülledt szemű, csöves hajú emberek)


2013. jan. 30. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves barátom, a játékprogramok használatából semmiféle következtetést nem lehet levonni az orosz emberek vélekedéséről. A gondolataidnak semmi közük a földi valósághoz, az egy másik világ másik szabályokkal.


Az orosz emberek (akik ismerik a magyarokat, de ez elég szűk réteg) ugyanúgy ahogy mások, aszerint vélekednek rólunk, amilyenek a tapasztalataik. Többnyire jó, de vannak,akiknek rossz. De mi is eszerint vélekedünk sok más népről. Most nem veszem figyelembe az elfogult csőlátókat, akik kizárólag a népnév alapján ítélnek.


Te viszont egy játékvilágban élsz, amelynek nincs köze a valósághoz. Hogy mennyit nyersz, vagy veszítesz, attól függ, milyen a viszony az észbeli képességeid és a játék bonyolultsága között. De ez már a játékkészítők üzleti stratégiájához vezet. Időnként kell hagyni a delikvenst, hogy fenntartsuk benne az érdeklődést, de a lényeg, hogy maximálisan pumpoljuk. Ebben te csak a statisztikai adat vagy, aszerint ítélnek meg, melyik réteghez tartozol. Jegyezd meg, hogy az üzlet világában nincs helye az érzelmeknek. Ha fizetsz, akkor is barátnak nevezlek, ha egyébként leköpnélek, a többi nem számít.

2013. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Pro Patria ***** válasza:
52%

Komolyan, ez a legnagyobb problémád...?

Én is játszok interneten, de mindig szórakozásképp, sosem vettem ezt ilyen vérkomolyan, hogy nekem most aranylövedékért öt órát végig kelljen húznom. Nem tökmindegy?

Ne játssz velük. Válassz másik szervert.

Egyébként meg ha a kacsa nem tud úszni, nem biztos, hogy a víz a hülye.

Az ember hajlamos kudarcait annak betudni, hogy "biztos kipécézték".

2013. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mivel már szinte minden médiafelületen reklámozzák (internet, Tv) a játékot, részben ennek köszönhetően is megszaporodott az un. noobok száma, tehát akik nem képesek átlátni a stratégiát és a tankjaik képességét. Ettől függetlenül, egyenlő mértékben kellene csatát nyerni és veszíteni !


A klánom döntő többsége és azon játékosok akik túl vannak a 10 ezredik csatán, mind egyetértenek abban hogy ez a manipuláció benne van a játékban. Csak a kevés csatával rendelkezők és a megrögzött játékvédők tagadják ezt. Ez nem egy bolti CD-ről felmásolt program, amit ha az erősségén állítok úgy fogok nyerni vagy veszteni, ez egy ONLINE játék, élő kapcsolattal.


A klánom rengeteg 10 tankú játékossal rendelkezik, sok provinciát bírtokoltunk. Nem arról van szó hogy nem tudunk játszani.


A 10-es (legerősebb) tankjaink szinte állandó vereségszériában van ! Egymás után kapjuk ki a meccseket 1-15, 2-15, 0-15-ös arányban ! Van úgy hogy tizenötödik meccs után nyerünk egyet kínlódva. A tank amin sniper(pontos) löveg van 50m-ről felé,mellé lő és van úgy hogy a tank előtt lepottyan a lövedék a földbe :S. A Tizes tank nem lövi át a nyolcast, bezzeg fordítva igen. Sorolhatnám napestig.


Gondoltan arra, hogy átmegyek orosz szerverre, ahol ilyen nincsen, de az a baj, hogy amíg egy tizes tankot kifejleszt és megvásáról az ember, az megközelítőleg 3/4-1 év !! Rengeteg zombi csata, sok energia, nem kevés pénz, idő és idegbaj.


Nyílván nem ez a legnagyobb problémám az életben, de pl Én nem játszok másik PC-s játékkal mert azok nem tetszenek, ezzel szeretnék, de nem tudok ! A klántársak ilyenkor átmennek EVE onlineozni vagy Battlefieldezni, de nekem azok nem tetszebek és nagyon idegesít engem, hogy pl 3 napig az IS 7 (legjobb tank a játékban) csak kikapok vele ha csatába indúl, mindenki szétlő, Én persze alig sebzek, hacsak nem pattan le róluk és ez így megy napokig. Majd pár naig rendben mennek a dolgok, utána megint kikapok.

2013. jan. 31. 19:45
 14/15 A kérdező kommentje:

Hozzátenném, hogy az sem igaz, hogyha ölünk bele pénzt akkor jobb lesz a játék. Ez nem így van ! Klántársam 20 ezer Ft-ért konvertált szabad tapasztalatot és vette meg a 10-es tankját, úgy hogy 2 hónapja folyamatosan prémium előfizető volt, majd pedig zsinorban vereséget vereségre halmozott !!


Semmilyen üzleti megfontolás nem áll a manipuláció mögött, még ha arany lőszert használunk vagy veszünk,akkor is ugyanilyen mértékű vereségszéria áll fennt.

2013. jan. 31. 19:50
 15/15 anonim ***** válasza:
Amiket írsz, azok mind az ilyen népszerű online játékok velejárói, ahol az adminok nem fektetnek bele kellő energiát abba, hogy meggátolják a csalásokat.
2013. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!