Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az orosz közember kedveli...

Az orosz közember kedveli vagy sem a magyarokat?

Figyelt kérdés

Egyáltalán hogyan vélekednek rólunk ?


Azon apropóján voltam kénytelen eltöprengeni ezen, miután egy online PC-s játékon amit oroszok készítettek (World of tanks) egymás után kapok ki és nem vagyok képes kijátszani 5 óra alatt sem a 3x-os XP-t (napi első győztes csata egy tankkal).


Mielőtt azt rónátok szememre, hogy kezdő vagyok, elmondom, hogy több mint 12 ezer random meccs + klán meccs. Több 10-es tank tulajdonosa. Prémium tankom is van és arany lőszert is használok, tehát nem mondhatja a WG, az adminok, hogy nem tolok bele lóvét. Klántársaim akik régóta játszanak szintén, boldog provinciatulajdonos voltak anno szintén így látják. Mármint hogy a sorozatos vereség nem a játékos hibája.


Orosz szerveren nem nyúlnak ennyire bele a játékba. Lehetséges hogy mindezen fentebb általám aggályosnak vélt dolgok mögött az oroszok nem tetszése áll. ( Zárójelben jegyzem meg, hogy a játék adminjai piás dülledt szemű, csöves hajú emberek)


2013. jan. 30. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A mai orosz fiatalok nem nagyon tudnak sokat Magyarországról , de ha igen akkor általában pozitív véleményük van.
2013. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Indokolnád válaszodat, ah megkérhetem ? Különbötő korosztály a kérdáses közönség populációeloszlása.
2013. jan. 30. 23:39
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az adminok nem átlag oroszok : )

Valószínű, az idősebb korosztály szereti a magyarokat, ezek a fiatal nihilisták pedig utálnak minket, az EU-val és hasonlókkal együtt. Moszkvából nézve mi a haldokló Nyugat részesei vagyunk. Mondjuk attól hagyhatnák, hogy játszatok.

2013. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
3. Az oroszok nem utálják sem az Eu-t sem a magyarokat.Ha a haldoklásnál tartunk az ő országuk is a haldokló Európához tartozik , demográfiailag mindenképpen ,ha így folytatják akkor őket is át lehet nevezve a nyugati haverjaikkal együtt Iszlám Föderációra.
2013. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak olyan oroszok, akik azt sem tudják, hogy létezünk.
2013. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát, hogy többet tudjak mutatni róluk, esetleg ez jól kiegészíti az általam bemutatott helyzetet.


Ők az adminok közül akik főszerephez jutnak.


[link]


[link]


Ő Overlordnak hívja magát a játékban : [link]


Józanul. ,Multkor rádőlt egy szerverre este és utána az egész játék leállt. Ők írták a hivatalos honlapon, hogy ki kellett tolni a szerverszobából

2013. jan. 31. 00:01
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezekben az online játékokban mindig csalás megy.

Én még régebben játszottam, Doomot meg Delta Force-t, azokon is ott volt a nagy csomó csaló orosz, akik fel voltak gyorsítva és egy szál késsel rohangáltak gyilkolászva a többiek között.

2013. jan. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Részemről az rendben van, hogy vannak falakon, hegyeken átlövő cheaterek és sokszor látni az ellenség teljes egészét, ha FTC vagy PTS klántag vana random csapatban.


Azonban az, hogy három óra alatt zsinórban játszott 100 meccs közül alig 5 keserves győzelmet legyen képes szűlni az ember és ez folyxamatosan megy, ez eléggé felháborító és arra ösztönöz hogy az okokat felderítse az ember.

2013. jan. 31. 00:21
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

OFF:

Én azt vettem észre, hogy amióta megszaporodott a felhasználók száma, azóta rengeteg ostoba, önző, csapatban dolgozni képtelen játékos van, akik ráadásul nem tudnak angolul, képtelen vagy velük kommunikálni.


Egyébként miből gondolod, hogy az adminon múlik a győzelmed?

2013. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az idősebb oroszok esetleg még nosztalgiáznak is, hogy hejj a bátyám ott volt katona, nem utálnak minket.

Egyébként az hogy hány meccset játszottál nem áll összefüggésben azzal, hogy milyen szinten állsz. Modern Warfare 3 multiban láttam olyan (igencsak kitartó) embert, aki max. szintű volt, olyan 0,2-0,3 kill/death aránnyal.

2013. jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!