Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alföldi távozásának hírére...

Alföldi távozásának hírére teleházas lett a Nemzeti, akkor mégis olyan rossz volt ő vezetőnek? Még az utolsó Alföldi előadásokra lehetetlenség jegyet kapni.

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy vannak akik nem kedvelik, mégis a távozás hírére telt házak lettek mielőtt elmegy.


[link]


2013. jan. 28. 18:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

tegnap 23:52


Ez az amiről beszéltem. Nem a darabjával volt bajuk.

2013. jan. 29. 00:07
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Darabjai is kérdésesek voltak, személy szerint nem láttam, de vidéki színházban is tapasztaltam olyat, hogy nézhetetlen gusztustalan volt a darab, szal nem szabad kizárni, hogy ezek a felvetések valóban jogosak... Én azt gondolom mindenkinek meg kell adni az esélyt, hogy a nemzet színházában alkothasson, teremtsen valami újat az embereknek.. Alföldi Róbertnek volt 5 éve, ennyi idő alatt megvalósíthatta elképzeléseit és ha ez tetszik az embereknek, akkor biztos fogják követni is...
2013. jan. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A vicc az igazgatóválasztásban, hogy szakmailag mind a mostani mind a jövőbeli igazgatót a szakma jónak találta. Csak a fidesz olyan tagokból rakta össze a döntőbiztosságot melyek mind az ő véleményükön voltak és ugyanazt a személyt támogatták.
2013. jan. 29. 00:41
 14/15 anonim ***** válasza:
orális szex volt és csúnya beszéd, káromkodások
2013. jan. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

"orális szex volt és csúnya beszéd, káromkodások"


A francokat volt orális szex. Senki nem szopott le senkit a színpadon.

ÉS csúnya beszéd? Istenem. Mintha óvodában lennénk. Jó pár darabnál láttam már káromkodást amit nem a Nemzetiben volt. Mintha a való életben nem káromkodnánk. Nem lenne elég hiteles ha nem káromkodnának.

2013. jan. 29. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!