Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alföldi távozásának hírére...

Alföldi távozásának hírére teleházas lett a Nemzeti, akkor mégis olyan rossz volt ő vezetőnek? Még az utolsó Alföldi előadásokra lehetetlenség jegyet kapni.

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy vannak akik nem kedvelik, mégis a távozás hírére telt házak lettek mielőtt elmegy.


[link]


2013. jan. 28. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Kellet egy Fideszes vezető a Nemzeti élére, ennyi.
2013. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mint mondták az igazgatóváltás előtti jegyeket kezdték el keresni, mert nem biztos, hogy utána megmaradnak az előadások.
2013. jan. 28. 18:41
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Mivel a nézettségben elég magasra van helyezve a léc, így meglátásom szerint elég ciki lenne, ha a fideszes igazgató idején csökkenne a látogatottság. Hát ezt majd meglátjuk. Érdekes ügy volt az Új Színház is, ment a csőcselék támogatni Dörnert most meg kong a színház az ürességtől és plusz 30 millióval kellett kiegészíteni a költségvetést, hogy mérsékeljék a veszteségeket. Ezek szerint még sincs rá olyan igény?
2013. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Alföldi Róbert darabjai perverzek és a homokosságot terjesztik, a nemzeti műveket meggyalázza. Két darabján voltam mint részvevő egy évadon keresztül. Hegedülnöm kellett nekik, de kár volt arra az idényre elvállalni. (Nem rajtam múlott.)

Iszonyú szar, de sokaknak a perverzség tetszik és azért mennek megnézni.

2013. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ma 20:35


Mindenkinek szubjektív véleménye, hogy szerinte milyen. Van akinek nem. De sokaknak inkább Alföldivel van a gondja mint a munkájával. Pl a jobbikosok egyáltalán nem kedvelik, mert nekik nem elég nemzeti.


De tény, hogy nem lehet már nagyon a műsoraira jegyet kapni, míg a többi új igazgatónál elég nagy az üresség.

2013. jan. 28. 20:39
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Én is elmentem volna egy előadásra de vidékiként most nem nagyon tudnám megoldani így nem is keresgéltem. Sajnos ez már kimarad az életemből, vagy remélem lesz még ő igazgató ha nem is a Nemzetibe de máshol igen.
2013. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Sem sokat hagytál ki. Csak egy darabja volt nézhető, de a többi egyenes csapni való.

Azért tették a Nemzeti Színház élére, hogy a magyar történelmet, történelmi személyiségeket meggyalázza.

2013. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Jó reklámot csináltak neki... eddig se voltak üresek a sorok, de az a tény, hogy már az első nap egy nyugdíjas massza felvásárolja a jegyeket, azt bizonyítja, hogy működik a kábel tv a panelekben ...
2013. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Azért tették a Nemzeti Színház élére, hogy a magyar történelmet, történelmi személyiségeket meggyalázza."


Véled te, de egyáltalán nem gyalázta meg őket. Ha valami olyat adnak ami nekem nem tetszik az még nem gyalázás. Ez az orális szexes cucc vicc volt. Semmi nem is volt, de a jobbik teljesen kikelt magából. Nekik inkább az volt a bajuk, hogy nem olyat raktak oda mint PL Dörner.

2013. jan. 28. 23:43
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

[link]

szerintem ilyen "apróságokra" gondolnak az emberek ...

2013. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!