Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most lenne egy népszavazás...

Ha most lenne egy népszavazás hogy kilépjünk-e az unióból, mi lenne az eredménye?

Figyelt kérdés
A Britek szavaznak róla, a Jobbik itt is kezdeményezi a népszavazást brit példára
2013. jan. 25. 12:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Igen, de a külkerünk 80%-a kivel bonyolódik?


"Nem kérlek szépen.

Meg kezdőnének a hiteleink visszafizetéséről szóló tárgyalások, hogy mennyi moratóriumot is kapunk.

Ez elkerülhetetlen lesz előbb utóbb."


Én nem erről beszéltem... egészen mást írtam le, ezzel amit leírtál egyet értek



"Mitől is?

Hogy eltelt x idő?"


Nem, hogy megváltozott a külkerünk, de csak ha 2010-2012 időszakot nézzük is ill. 2004-ót pár egyezményt aláírtunk...


"Ezt nem is értem!

Nem úgy van hogy ha gyengűl a Ft akkor az csak jó az amúgy exportra termelő eurot alkalmazó multiknak?

Bocs csak félve kérdem."


De ha minimálisan, akkor igen, de ha az infláció pl 30%-os akkor már nem éri meg egy gazdaságilag instabil államban.


"A görögöknél nem az euro megszűnése miatt féltették a befektetéseiket, hiszen ha az drakmává alakul akkor sokat buknak? Bocs ezt is csak így kérdem mint diák a tanártól."


Akkor olvasd el újra ezt is, mert ugyan ezt írtam...xD

2013. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"parlamentben azok a képviselők ülnek akiket MI választottunk meg"


És vége! Eddig tart a demokcária, a választópolgárok joga. Egy parlamenti képviselőnek a SAJÁT VÁLASZTÓI sem mondhatják meg, hogy egyes kérdésekben hogyan döntsön, hiszen a pártfegyelem az első, nem a szavazók akarata! És ha nem a választóit képviseli, akkor sem hívhatják vissza!


Na ez a demokrácia!

2013. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!