Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok miért nem...

A balliberálisok miért nem tudnak különbséget tenni a nácik, fasiszták és a hungaristák között?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 13:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
Mert van? Mindegyik fajgyűlölő.
2013. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%

Mert nem érdekli őket.

Mert valami érthetetlen felsőbbrendűséggel vannak aláaknázva, ami teljesen érthetetlen. Aztán mikor kiderül hogy nem ők kakilják a Spanyol viaszt akkor lapítanak mit a .... a fűben. Mert a liberalizmus egy kiüresedett polc hiszen ma már mindenki van annyira liberális hogy semmitmondó legyen az eszme. Mert ma a 95% uk álliberális.

De legnagyobb esetben mert az érdekeik ezt diktálják.

Homárok, olyan helyen dolgoznak, stb stb.

A liberalizmus nagyon hasznos volt és sokat köszönhet a mai világ neki, de mára értelmét vesztette hiszen olyanná válik lassan mindenütt amilyen a mi Gyurcsányunk.

Egyszer táblákat akasztgat a nyakába másszor meg a magyar külhoni kisebbségeket szidja. Mindig annak a saroknak van igaza ahol ő áll-liberáliskodik!

2013. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

"Piskóti Úr válasza:


Mert van? Mindegyik fajgyűlölő.



Tessék itt az álliberális tipikus példája.

Meg sem próbálja megtalálni azt ami nyilvánvaló, csak fitymál.

2013. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
26%

Mert a hungarista kopasz, hülye gyerek, aki azt kiabálja minden tüntetésen, hogy: "Büdös zsidók dögöljetek meg!" nem fasiszta? Nem fajgyűlölő?

Ne akard már őket (magadat) tisztára mosni...

2013. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagyok liberális csak elítélem az ilyen szélsőséges antiszemita eszméket.
2013. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

"Piskóti Úr válasza:


Nem vagyok liberális csak elítélem az ilyen szélsőséges antiszemita eszméket.



Haver!

ha nem akarlak megölni csak arra kérlek hogy te se ölj meg másokat, ne hisztizz valami 70 éves dolog miatt amihez nekem semmi közöm, ne akarj több jogot mint én, és hagyj békén illetve hagy szólhassak már bele a környezetem alakulásába én is, akkor antiszemita rasszista és trapista vagyok?

2013. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Az antiszemitizmus azt jelenti, hogy irigyek vagyunk a zsidókra mert nekik van pénzük. Hitlernek is csak ennyi volt a problémája, de elárulom, hogy Hitlernek a Rockefeller család csempészte át a kőolajat a Német tankokba a VH. végén. Igen az a zsidó Rockefeller család.
2013. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ahány zsidó felkezet/szekta annyi gondolkodásmód és cél.


Például ők nem hiszem hogy bárkinek is ártanának: [link]

[link]

[link]


Meg kell különböztetni a zsidókat és a cionistákat.

2013. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

"Piskóti Úr válasza:


Az antiszemitizmus azt jelenti, hogy irigyek vagyunk a zsidókra mert nekik van pénzük. Hitlernek is csak ennyi volt a problémája, de elárulom, hogy Hitlernek a Rockefeller család csempészte át a kőolajat a Német tankokba a VH. végén. Igen az a zsidó Rockefeller család.



Hitlernek lehet.


Aki ma szélsőjobbos vagy radikális, csak annyi lenne a kérése hogy hagyják már békén a világot a holobusiness-el!

Annyit kér a Rockefellerektől és a hasonlóktól hogy ne Qrják el még jobban a világot a globalizmusban megvadult étvágyukkal, hogy ne húzzanak le minden bőrt 1000 praktikát használva. Ne akarjanak mindig a tűzkörül tunkolgatni a húsosfazékból, főleg úgy hogy a külföldi kapcsolataikat a végsőkig felhasználják.

És igen, főleg a magyar zsidókat kérjük közösítsék ki az olyan zsidókat akik nem tisztelik a hazánkat, politikai célból rossz hírét keltik és eladják.


Ennyi lenne.


Soha nem a szélsők vagy az annak nevezettek keltik életre az igazi gyűlöletet hanem egy tendencia ami odáig vezet.

Mert semmi nem ok nélkül történik, ugyan is a világ a súlyokról és az ellensúlyokról szól. Ha te teli pakolod a mérleg keserű oldalát, akkor miért csodálkozol hogy elbillen?

2013. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Meg kell különböztetni a zsidókat és a cionistákat.



Mennyire igaz!!

Csak hogy amíg maga a zsidóság erre nem képes. és nem veti ki magából a sok jóravaló zsidó a cionágyukat és az aljas üzletembereket, addig mit vársz?


"Nem is tudom, milyen kormány koalíciója van Izraelnek,"

Kik választották meg?

2013. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!