Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc. Infós cikkek nem...

A kuruc. Infós cikkek nem kiszámíthatók? Miért kell folyton zsidózniuk?

Figyelt kérdés

Más hírportálon olvastam, hogy lecsuktál az osztrák "kuruc.infó" oldal üzemeltetőjét. Mondom poénból elolvasom a cikket a kurucon. De mielőtt megkerestem volna, magamban végiggondoltam, hogy kb mi lesz leírva. "A gonosz zsidók elkapták a hazafit".


Erre: "Tombol a cionista diktatúra: összesen 20,5 évet kapott az "osztrák Kuruc.info" három működtetője


Több év börtönre ítélte csütörtökön egy bécsi esküdtbíróság az osztrák hazafias körök egyik ismert alakját és két társát "holokauszttagadás" és "náci eszmék terjesztése" miatt. "


Valahogy nem lepődtem meg.


[link]


2013. jan. 17. 02:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Érdekes, hogyha pozitív személyről vagy dologról van szó akkor a zsidók egyből a mellüket verik és büszkén hangoztassák, hogy zsidó. "


EZ milyen igaz ránk is. Erre a legjobb példa Kertész. Amíg nem akpott Nobel díjat, tudták, hogy van és kész. Amint megkapta máris hangoztatni kell, hogy magyar. De nem ő az egyetlen.

2013. jan. 17. 15:32
 12/16 anonim ***** válasza:

"EZ milyen igaz ránk is. Erre a legjobb példa Kertész. Amíg nem akpott Nobel díjat, tudták, hogy van és kész. Amint megkapta máris hangoztatni kell, hogy magyar."


Szerintem meg nem annyira jellemző. Főleg ha egy olyat hozol fel példának aki szerint a "magyarok moslékban fürdenek"! Szép kis példa!

2013. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
Elozonek: Ok, akkor vedd a magyar Nobel dijasok 85%-at, az olimpiai bajnokok 20%-at. (A fene, hogy mindenutt tulreprezentaltak!)
2013. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Amint negatív dolog kerül elő velük kapcsolatban egyből megy a mások nácizása, antiszemitázása vagy önmaguk sajnáltatása."


Éppen mint a magyarok csak a magyarok kommunistáznak...

2013. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Visszaesőként nem tartom kevésnek azt a 9 évet amit a főkolompos kapott.


A zsidózás meg boritékolható volt.

2013. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Azt mondod hogy amikor valaki zsidórol aki híres kiderül hogy zsido annyira büszkék rá.

Hmmm... És a magyarok?

Annyira büszkék arra hogy mennyi Nobel díjat nyertek Magyarok de biztos vagyok te nem is számítottad volna legtöbbjüket Magyarnak.

Es azt mondod hogy mindig naciznak.

Ez is érdekes, sok Magyar azonnal 'hazaárulónak' hívja bárkit aki nem ért egyet vele es 'Magyargyulolonek' amikor o is Magyar.

2014. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!